Noteikts 2018. gada labākais jaunais tulkotājs

11696
2018. gada 7. decembrī noslēdzās ikgadējais konkurss Latvijas studentiem Labākais jaunais tulkotājs 2018, par kura laureāti kļuva Ventspils Augstskolas studiju programmas Tulkošana 2. kursa studente Ieva Ķilla. Konkursā otro vietu izcīnīja Daiga Ote no Baltijas Starptautiskās akadēmijas, bet trešo vietu ieguva Auda Fjodorova no Rīgas Tehniskās universitātes.
 
Pasākums norisinājās jau vienpadsmito gadu, un tas notika ciešā sadarbībā ar vienpadsmit Latvijas augstskolām – augstskolu RISEBA, Baltijas Starptautisko akadēmiju, Biznesa augstskolu Turība, Daugavpils Universitāti, Ekonomikas un kultūras augstskolu, Latvijas Kultūras akadēmiju, Latvijas Universitāti, Liepājas Universitāti, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju, Rīgas Tehnisko universitāti un Ventspils Augstskolu.
 
Konkursa Labākais jaunais tulkotājs 2018 uzvarētāja balvā saņēma iespēju gadu bez maksas apgūt izvēlēto svešvalodu, izmantojot Skrivanek Baltic e-mācību programmu un prakses vietu uzņēmumā, kā arī planšetdatoru Lenovo Yoga Tab 3. Pirmo trīs vietu ieguvējas saņēma veicināšanas balvas no grāmatnīcas Globuss.
Noskaidrot cenu / uzdot jautājumu

Piekrītu personas datu apstrādei šī pieprasījuma realizācijai, saskaņā ar Skrivanek Baltic Privātuma politiku.

X
SAZINĀTIES