Noteikts labākais jaunais tulkotājs

 
20930
2020. gada 6. martā noslēdzās ikgadējais konkurss Latvijas studentiem Labākais jaunais tulkotājs, par kura laureāti kļuva Baltijas Starptautiskās akadēmijas studiju programmas Rakstveida un mutvārdu tulkošana 4. kursa studente Daiga Ote. Konkursā otro vietu izcīnīja Renāte Bružāne no Latvijas Universitātes, bet trešo vietu ieguva Heinrihs Cielavs no Rīgas Tehniskās universitātes.

 

Pasākums norisinājās jau divpadsmito gadu, un tas notika ciešā sadarbībā ar vienpadsmit Latvijas augstskolām – augstskolu RISEBA, Baltijas Starptautisko akadēmiju, Biznesa augstskolu Turība, Ekonomikas un kultūras augstskolu, Latvijas Kultūras akadēmiju, Latvijas Universitāti, Liepājas Universitāti, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju, Rīgas Stradiņa universitāti, Rīgas Tehnisko universitāti un Ventspils Augstskolu.

 

Konkursa Labākais jaunais tulkotājs uzvarētāja balvā saņēma planšetdatoru Lenovo Tab M10 un prakses vietu valodu uzņēmumā Skrivanek Baltic, kā arī jūras ceļojumu Rīga–Stokholma–Rīga četrām personām no Tallink Latvija. Pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma veicināšanas balvas no eglobuss.lv.