Noteikts 2017. gada labākais jaunais tulkotājs

5057
2017. gada 8. decembrī noslēdzās ikgadējais konkurss Latvijas studentiem „Labākais jaunais tulkotājs 2017”, par kura laureāti kļuva Ekonomikas un kultūras augstskolas studiju programmas Tulkošana studente Velga Polinska. Konkursā otro vietu izcīnīja Elīza Cimdiņa no Ventspils Augstskolas, bet trešo vietu ieguva Anna Šmite no Ventspils Augstskolas.

 
Pasākums norisinājās jau desmito gadu, un tas notika ciešā sadarbībā ar divpadsmit Latvijas augstskolām – augstskolu RISEBA, Baltijas Starptautisko akadēmiju, Biznesa augstskolu „Turība”, Daugavpils Universitāti, Ekonomikas un kultūras augstskolu, Latvijas Kultūras akadēmiju, Latvijas Universitāti, Liepājas Universitāti, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju, Rīgas Stradiņa universitāti, Rīgas Tehnisko universitāti un Ventspils Augstskolu.

 
Konkursa „Labākais jaunais tulkotājs 2017” uzvarētāja balvā saņēma iespēju gadu bez maksas apgūt izvēlēto svešvalodu, izmantojot Skrivanek Baltic e-mācību programmu un prakses vietu uzņēmumā, kā arī planšetdatoru „Samsung Galaxy Tab”. Pirmo trīs vietu ieguvējas saņēma veicināšanas balvas no grāmatnīcas „Globuss”.