Scroll Top

Svešvalodu kursi sirdij un karjerai

1

Svešvalodu kursi sirdij un karjerai

1

UZŅĒMUMIEM

Nodrošinām valodu mācības Latvijas uzņēmumiem, starptautiskām korporācijām, kā arī valsts un pašvaldību iestādēm. Organizējam kursus darbiniekiem ar dažādu zināšanu līmeni, kā arī piedāvājam intensīvās valodu mācības. Iegūtā pieredze un plašā pasniedzēju izvēle sniedz mums iespēju veikt jebkura apjoma un sarežģītības svešvalodu mācību projektus.

PRIVĀTPERSONĀM

Svešvalodu kursi lieliem mērķiem! Apgūstiet svešvalodas ātri un efektīvi, piesakoties grupu valodu kursos, izvēloties privātas nodarbības vai arī mācoties attālināti. Praktiskas valodu zināšanas un lieliski pavadīts laiks aizraujošās nodarbībās!

BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Īpaši izstrādātas svešvalodu mācību programmas ļauj bērniem un jauniešiem apgūt jaunas valodas ātri un ar aizrautību, kā arī nostiprina jau apgūto svešvalodu zināšanas. Mācīties ar mums ir jautri un noderīgi!

BĒRNU NOMETNES

Mācību centra rīkotās nometnes bērniem un jauniešiem ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas. Nometņu programmas tiek pieskaņotas bērnu vecumam un ir licencētas.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Vai Skrivanek nodrošina individuālās nodarbības?

Jā, Skrivanek piedāvājumā ir ne tikai grupu un individuālās nodarbības vairāk nekā 25 valodās, bet arī plašs piedāvājums bērniem un jauniešiem. Individuālās nodarbības bieži izvēlas korporatīvie klienti to efektivitātes dēļ. Par individuālajām nodarbībām lasiet vairāk: valodumacibas.lv

Kas ir FOCUS?

Focus ir svešvalodas zināšanu līmeņa pārbaudes tiešsaistes rīks, lai efektīvi un visaptverošā veidā pārbaudītu kandidāta svešvalodas prasmes. Testa rakstiskajā daļā ir iekļauta gramatikas, vārdu krājuma un izlasītā teksta izpratnes pārbaude. FOCUS rīkā tiek testēta arī runa un rakstītprasme, kas nodrošina vispusīgu un precīzu svešvalodu zināšanu gala vērtējumu. Šis rīks ir neatsverams palīgs personāla atlasē!

Kā noskaidrot savu svešvalodas zināšanu līmeni?

Mācību centrs Skrivanek piedāvā pārbaudīt savas angļu un vācu valodas zināšanas bez maksas. Valodu testi pieejami: valodumacibas.lv

Kas ir EFFECTO?

EFFECTO ir patentēta valodu mācību metode, kas izstrādāta Skrivanek valodu skolām visā pasaulē. Šī metode ir īpaša, jo ievērojami palielina valodu apguves efektivitāti. Plašāka informācija par šo metodi ir pieejama: valodumacibas.lv

TIRGŪ JAU VAIRĀK NEKĀ 25 GADUS!

Mums ir plaša pieredze tekstu tulkošanā par dažādām tēmām.

0
+
Valodu dažādās kombinācijās
0
+ milj.
Iztulkotu vārdu 2023. gadā
0
+
Valodu speciālistu
0
ISO sertifikāti