Rakstiskie tulkojumi

1

NEPIECIEŠAMS DOKUMENTU TULKOJUMS, NOTARIĀLI APLIECINĀTS TULKOJUMS VAI MĀJASLAPAS LOKALIZĀCIJA? SAZINIETIES AR MUMS!

  (Pievienot dokumentu līdz 20 MB)

  Bezmaksas autostāvvieta

  Garda kafija

  Mūsu projektu vadītāji runā latviešu, krievu, angļu, vācu un poļu valodā

  Vairāk nekā 98% klientu mūs labprāt ieteiktu saviem draugiem un partneriem

  Kvalitātes un konfidencialitātes garantija, ko apstiprina ISO sertifikāti

  99% klientu saņem cenas piedāvājumu mazāk nekā 15 minūtēs

  Skrivanek, dokumentu tulkošana
  Notariāli apliecināts tulkojums

  SPECIALIZĒTIE TULKOJUMI

  Nozaru terminoloģijas ievērošana ir ļoti būtiska, tieši tāpēc mūsu tulkotājiem ir ne tikai filologa izglītība un iespēja izmantot mūsdienu tehnoloģiskos sasniegumus, bet arī zināšanas medicīnā, jurisprudencē, inženiertehniskajās zinātnēs un citās specifiskās jomās, kas palīdz sasniegt vēlamo rezultātu.

  VISPĀRĪGI TULKOJUMI

  Veicot tulkojumu, ir būtiski ne tikai precīzi iztulkot vārdus, bet arī izteikto ideju pārnest citā valodā, nezaudējot tās sākotnējo domu. Nodrošinām ātru dokumentu tulkošanas procesu gadījumos, kad nav nepieciešamas specifiskas nozares zināšanas.

  NOTARIĀLS APLIECINĀJUMS

  Nodrošinām notariāli apliecinātus tulkojumus pie dokumentu oriģināla un kopijām, ievērojot Latvijas Republikas normatīvos aktus. Sagatavojam tulkojumus, kuru pareizību, precizitāti un atbilstību oriģinālam apstiprina zvērināts notārs, un zvērināts tulkotājs uzņemas pilnu atbildību par tulkojuma kvalitāti.

  LOKALIZĀCIJA

  Jums vairs nav jāraizējas, nodrošināsim ne tikai tulkojumu, bet arī pārliecināsimies, vai lokalizētais produkts vai programmatūra darbojas pareizi.

  TULKOŠANAS PAKALPOJUMI VAIRĀK NEKĀ 110 VALODĀS

  KO PAR MUMS SAKA MŪSU KLIENTI?

  Valsts iestāde
  Valsts ieņēmumu dienests

  Skrivanek Baltic darbinieki ir atsaucīgi un pretimnākoši, un tulkojumu pieprasījumi tiek apstrādāti ātri un kvalitatīvi, veiksmīgi aptverot specifisko Valsts ieņēmumu dienesta terminoloģiju, gan tulkojot juridiskus tekstus, gan nodokļu un muitas terminoloģiju.

  Valsts iestāde
  Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra
  Starptautisko pakalpojumu nodaļas Pensiju daļa

  Skrivanek Baltic sevi ir pierādījis kā profesionāls, uzticams un kvalitatīvs sadarbības partneris, jo tulkojumi tiek veikti profesionālā kvalitātē, lietojot nozares specifisko terminoloģiju.

  Jazz Communications
  Jazz Communications

  Mēs ar Skrivanek Baltic sadarbojamies jau vairākus gadus. Lielākoties izmantojam rakstiskos tulkojumus latviešu, krievu un angļu valodās, bet ir nācies izmantot arī retākas valodas – arābu, igauņu u. c. Tāpat regulāri izmantojam latviešu tekstu literāro redaktoru, korektoru un “copywrite” pakalpojumus. Sadarbība ir lieliska, projektu vadītāji (kontaktpersonas) ātri, atsaucīgi, konstruktīvi. Cenu politika saprotama, atklāta un pieņemama.

  Latvijas Republikas ģērbonis
  Latvijas Republikas Prokuratūra
  Administratīvā direktora dienests

  Skrivanek Baltic sevi ir pierādījis kā profesionāls, uzticams un kvalitatīvs sadarbības partneris. Savstarpējās sadarbības laikā nav bijušas nekādas pretenzijas par Skrivanek Baltic darbību, visi darba jautājumi tiek risināti operatīvi un ar savstarpēju sapratni.

  Rīgas dome
  Rīgas dome
  Pilsētas attīstības departaments

  Abpusējo sadarbību vērtējam kā pozitīvu, uzticamu, ļoti pretimnākošu un organizatoriskā ziņā teicami īstenotu. Līdzšinējā sadarbība bijusi patīkama un veiksmīga, jo īpaši vēlētos uzteikt atsaucīgos un laipnos kompānijas darbiniekus.