Tulkošana un citi valodu pakalpojumi apdrošināšanas nozarei – Skrivanek Baltic

1256
Apdrošināšanas nozare ir uzticības bizness, kurā panākumus gūst tikai profesionāļi. Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, jums ir nepieciešams partneris, kurš pārzina nozares specifiku un terminoloģiju, kā arī dažādus apdrošināšanas pakalpojumus, un spēj nodrošināt atbilstošus risinājumus. Skrivanek komandā ir tulki un tulkotāji ar pieredzi nozarē, kuri labi orientējas apdrošināšanas segmentos – nekustamā īpašuma apdrošināšanā, veselības un dzīvības apdrošināšanā, pārapdrošināšanā, apdrošināšanā uzņēmumiem, auto apdrošināšanā u. c. –, tāpēc mūsu piedāvātie pakalpojumi ir vispiemērotākie jūsu vajadzībām.

 
Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešami rakstiski tulkojumi, teksta uzlabošana vai arī tulka pakalpojumi semināros un konferencēs, mēs sasniegsim vēlamo rezultātu. Mūsu speciālistu pieredze garantē, ka apdrošināšanas nozares tulkojumi atbildīs izvirzītajām prasībām. Mēs ievērojam korporatīvo komunikācijas stilu un nozares terminoloģiju, lai jūs būtu droši, ka teksts ir ne tikai korekts, bet arī palīdz radīt jūsu kompānijai vēlamo tēlu.

 
Izvēloties Skrivanek Baltic pakalpojumus, varat būt pārliecināti, ka uzņemsimies atbildību par paveikto, neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams sagatavot pārdošanas materiālu paketi kādā no svešvalodām vai arī sarežģītu medicīnisko manipulāciju aprakstu. Mēs labi saprotam apdrošināšanas nozares specifiku, esam informēti par aktuālajām tendencēm un vienmēr esam gatavi apgūt arvien jaunas zināšanas, kas attiecas uz apdrošināšanas jomu.

 
Mūsu sniegtie apdrošināšanas nozares tulkošanas pakalpojumi pieejami visās populārākajās Eiropas valodu kombinācijās, un tie ietver:

 
 • dažādus vispārējos apdrošināšanas līgumus;
 • apdrošināšanas noteikumus un nosacījumus;
 • uzņēmuma līgumus kolektīvai apdrošināšanai;
 • piedāvājumus un biznesa plānus;
 • informāciju par apdrošinātām personām un atlīdzību pieteikumus;
 • apdrošināšanas sertifikātus;
 • pieprasījuma veidlapas un standarta pieprasījumu apstrādes vēstules;
 • sinhrono vai secīgo tulkošanu dažādos pasākumos, tostarp biznesa tikšanās reizēs, semināros un konferencēs;
 • visa veida mārketinga materiālus jūsu pakalpojumu popularizēšanai un skaidrošanai;
 • kā arī citus jums nepieciešamus risinājumus.
 

Sazinieties ar mums! Ar prieku uzklausīsim jūsu vajadzības, lai sagatavotu īpaši jums izstrādātu piedāvājumu.

Noskaidrot cenu / uzdot jautājumu

  (Pievienot dokumentu līdz 20 MB)

  X
  SAZINĀTIES