Tulkošana un citi valodu pakalpojumi tirdzniecības nozarei

1

Lai varētu uzrunāt klientu, ir jāzina viņa valoda. Jūs kā tirdzniecības nozares profesionāļi zināt, ka raita komunikācija ir viens no sekmīga biznesa priekšnoteikumiem, īpaši mūsdienās, kad darījumi notiek starptautiskā un globālā mērogā. Skrivanek valodu speciālisti palīdzēs jums saziņā ar klientiem un partneriem visā pasaulē vairāk nekā pakalpojumi 110 valodās. Turklāt Skrivanek mūsdienīgā un uz rezultātu vērstā pieeja veicinās jūsu biznesa attīstību.

Skrivanek komandā strādā valodu speciālisti, kuri ne tikai pārzina nepieciešamo svešvalodu, bet arī orientējas tajā runājošo cilvēku kultūras specifikā. Mēs nodrošinām tulkojumus, bet nepieciešamības gadījumā varam arī uzlabot jau iepriekš gatavotus tekstus, tos noformēt un adaptēt, ņemot vērā jūsu klientu kultūras, vides un tirgus īpatnības. Mums ir plaša pieredze, tulkojot līgumus, mārketinga un reklāmas materiālus, katalogus, preču aprakstus un citus nozarei būtiskus tekstus.

Mēs sadarbojamies ar dažāda veida tirdzniecības nozares uzņēmumiem – gan pavisam nelieliem privātiem biznesiem, gan starptautiski nozīmīgām tirdzniecības ķēdēm, tāpēc varam droši apgalvot, ka spējam nodrošināt nepieciešamos valodu risinājumus.

Par termiņiem varat neuztraukties – Skrivanek valodu speciālisti un projektu vadītāji ikdienā lieto modernākās programmas, kas ļauj īsākā laikā nodrošināt kvalitatīvus valodu risinājumus.

MŪSU SNIEGTIE PAKALPOJUMI TIRDZNIECĪBAS NOZAREI PIEEJAMI VISĀS POPULĀRĀKAJĀS EIROPAS VALODU KOMBINĀCIJĀS, UN TIE IETVER:
  • dažādas tehniskās dokumentācijas, tostarp lietotāja rokasgrāmatu, tehniskās apkopes un ekspluatācijas dokumentu tulkojumus, kā arī katalogus;
  • dažādas intensitātes valodu kursus visiem zināšanu līmeņiem;
  • un citus jums nepieciešamus pakalpojumus.

AR PRIEKU UZKLAUSĪSIM JŪSU VAJADZĪBAS, LAI SAGATAVOTU ĪPAŠI JUMS IZSTRĀDĀTU PIEDĀVĀJUMU

KO PAR MUMS SAKA MŪSU KLIENTI?

Valsts iestāde
Valsts ieņēmumu dienests

Skrivanek Baltic darbinieki ir atsaucīgi un pretimnākoši, un tulkojumu pieprasījumi tiek apstrādāti ātri un kvalitatīvi, veiksmīgi aptverot specifisko Valsts ieņēmumu dienesta terminoloģiju, gan tulkojot juridiskus tekstus, gan nodokļu un muitas terminoloģiju.

Valsts iestāde
Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra
Starptautisko pakalpojumu nodaļas Pensiju daļa

Skrivanek Baltic sevi ir pierādījis kā profesionāls, uzticams un kvalitatīvs sadarbības partneris, jo tulkojumi tiek veikti profesionālā kvalitātē, lietojot nozares specifisko terminoloģiju.

Jazz Communications
Jazz Communications

Mēs ar Skrivanek Baltic sadarbojamies jau vairākus gadus. Lielākoties izmantojam rakstiskos tulkojumus latviešu, krievu un angļu valodās, bet ir nācies izmantot arī retākas valodas – arābu, igauņu u. c. Tāpat regulāri izmantojam latviešu tekstu literāro redaktoru, korektoru un “copywrite” pakalpojumus. Sadarbība ir lieliska, projektu vadītāji (kontaktpersonas) ātri, atsaucīgi, konstruktīvi. Cenu politika saprotama, atklāta un pieņemama.

Latvijas Republikas ģērbonis
Latvijas Republikas Prokuratūra
Administratīvā direktora dienests

Skrivanek Baltic sevi ir pierādījis kā profesionāls, uzticams un kvalitatīvs sadarbības partneris. Savstarpējās sadarbības laikā nav bijušas nekādas pretenzijas par Skrivanek Baltic darbību, visi darba jautājumi tiek risināti operatīvi un ar savstarpēju sapratni.

Rīgas dome
Rīgas dome
Pilsētas attīstības departaments

Abpusējo sadarbību vērtējam kā pozitīvu, uzticamu, ļoti pretimnākošu un organizatoriskā ziņā teicami īstenotu. Līdzšinējā sadarbība bijusi patīkama un veiksmīga, jo īpaši vēlētos uzteikt atsaucīgos un laipnos kompānijas darbiniekus.