Tulkošana un citi valodu pakalpojumi lauksaimniecības un mežkopības nozarei

1192
Lauksaimniecības un mežkopības nozares ir būtiskas Latvijas tautsaimniecībā, un to attīstība nav iedomājama bez sadarbības ar partneriem citās valstīs. Sazināšanās bez valodas barjerām ir viens no priekšnoteikumiem sekmīgai biznesa attīstībai.
 
Skrivanek valodu speciālisti palīdzēs jums saziņā gan ar klientiem un partneriem, gan ar Eiropas Savienības institūcijām, lai jūs varētu veltīt visus spēkus saviem tiešajiem uzdevumiem. Mūsu tulkiem un tulkotājiem ir plaša pieredze, gan nodrošinot rakstiskos tulkojumus, tostarp visdažādāko dokumentāciju, gan arī mutisko tulkošanu lielu starptautisku projektu realizācijas gaitā. Turklāt mūsu speciālistiem ir zināšanas lauksaimniecībā, tāpēc mēs varam nodrošināt precīzu tulkojumu ar atbilstošu terminoloģiju, tulkojot gan dažādas lauksaimniecības vai mežistrādes tehnikas lietošanas rokasgrāmatas, gan norādījumus kultūraugu pareizai audzēšanai mūsu reģiona apstākļos. Skrivanek valodu speciālistu komanda ir pietiekami plaša, lai izvēlētos pašu piemērotāko tulkotāju jūsu vajadzībām.
 
Zemkopība, lopkopība, putnkopība, cūkkopība, aitkopība, augkopība, selekcija, mežistrāde, meža zinātne, lauksaimniecības meliorācija – mūsu valodu speciālistiem ir minētās specializācijas, un tādēļ par sadarbības partneriem mūs bieži izvēlas valsts un pašvaldību iestādes, kā arī uzņēmumi, kas darbojas šajās jomās.
 
Mūsu sniegtie pakalpojumi lauksaimniecības un mežkopības nozarei pieejami visās populārākajās Eiropas valodās , un tie ietver:
 
 • tehnisko normatīvu un tehnoloģiskās dokumentācijas tulkojumus;
 • produkcijas un nozares tehnoloģiju aprakstu tulkojumus;
 • zinātnisko rakstu un pētījumu tulkojumus;
 • tehnikas apkopes un ekspluatācijas dokumentu tulkojumus;
 • dažāda veida licenču, atļauju un cita veida dokumentu tulkojumus;
 • ES direktīvu skaidrojumus un precizējumus;
 • sinhrono vai secīgo tulkošanu dažādos pasākumos, tostarp konferencēs, semināros, pieredzes apmaiņas braucienos, kā arī darījumu tikšanās;
 • specializētās valodu mācības;
 • kā arī citus jums nepieciešamus pakalpojumus.
 

Sazinieties ar mums! Ar prieku uzklausīsim jūsu vajadzības, lai sagatavotu īpaši jums izstrādātu piedāvājumu.

Noskaidrot cenu / uzdot jautājumu

  (Pievienot dokumentu līdz 20 MB)

  X
  SAZINĀTIES