Scroll Top

Google Ads un SEO tulkojumi

1
CSA Top 50, Nimdzi Top 75
Google vērtējums tulkošanas birojam Skrivanek

Google Ads
un SEO tulkojumi

1

Neatkarīgi no tā, vai uzņēmējdarbība tiek veikta vietējā vai starptautiskā tirgū, ir svarīgi, lai piedāvātais produkts vai pakalpojums tiktu pamanīts, ievērots un kļūtu populārs arī interneta vidē. Vislielākos panākumus varat gūt, uzrunājot savus potenciālos klientus viņu dzimtajā valodā. Pirmais solis – tīmekļvietņu un reklāmu lokalizācija un pielāgošana vietējam tirgum un mērķauditorijai. Lokalizējot tīmekļvietnes, nākas ievērot SEO principus, kas ietekmē konkrētās tīmekļvietnes reitingu dabiskās meklēšanas rezultātos (rezultāti, ko rāda meklētājprogramma atbilstoši ievadītajam atslēgvārdam), kā arī nepieciešamības gadījumā izmantot reklamēšanu tīmeklī ar Google Ads, lai jūsu lieliskais piedāvājums nepaslīdētu garām īstajiem klientiem.

SEO tulkojumi
Google Analytics
GoogleAds tulkojumi

GOOGLE ADS (ADWORDS) TULKOJUMI

Tīmekļvietnes konkurētspēju būtiski uzlabo tās pieejamība dažādās valodās. Mūsu speciālisti palīdzēs lokalizēt jūsu vietni, ievērojot visus aktuālos SEO principus, lai tā rādītos pēc iespējas augstāk dabiskās meklēšanas rezultātā, kā arī pielāgos atslēgvārdus Google Ads reklamēšanai, lai jūs bez grūtībām spētu atrast ikviens potenciālais klients.

GALVENIE GOOGLE ADS PRINCIPI

Mūsu lokalizācijas speciālisti ir apmācīti Google Ads reklāmu tekstu tulkošanā, kā arī pārzina veidus, kā noskaidrot dažādu atslēgvārdu popularitāti mērķa valodā. Piemēram, piedāvājot dažādus IT produktus, ir jānoskaidro, kā tos mēdz dēvēt lietotāji, kas varētu tos iegādāties. Attiecīgi mūsu speciālisti pielāgos atslēgvārdus tā, lai lietotāji redzētu jūsu reklāmu neatkarīgi no tā, kā tie mēdz dēvēt attiecīgo produktu.

KĀ MŪSU SPECIĀLISTI VAR IZVEIDOT LIELISKU GOOGLE ADS REKLĀMTEKSTU TIEŠI JUMS?

Google Ads tulkojumi un reklāmu lokalizācija nav vienkāršs tulkošanas darbs, tādēļ ar šiem uzdevumiem nodarbojas lokalizācijas speciālisti, kuriem mērķa valoda ir dzimtā. Labu Google Ads reklāmu raksturo trīs lietas:

  • tā atbilst noteiktajiem garuma ierobežojumiem;
  • tā ir precīza un kodolīga;
  • tā uzrunā klientu viņam saprotamā veidā.

Google Ads tulkojumi paredz, ka reklāmas netiek vienkārši tulkotas, mūsu speciālisti tās rada no jauna mērķvalodā, precīzi saglabājot avota domu, taču pasniedzot to vietējiem lietotājiem patīkamā veidā. Tas ir īpaši svarīgi, ja reklāmas tiek veidotas lietošanai tirgū, kurā valda cita kultūra un atšķirīga izpratne par pieklājību, formalitāti un reklāmu stilu.

SEO TULKOJUMI

Ikviena vietne meklēšanas rezultātos rādās augstāk vai zemāk atkarībā no tā, cik labi tā, pēc meklētājprogrammas mehāniskajām domām, atbilst lietotāja ievadītajiem atslēgvārdiem un iespējamajām vajadzībām. Skrivanek lokalizācijas speciālisti pārzina SEO principus, tādējādi, lokalizējot tīmekļvietnes lietošanai kādā vietējā tirgū, tiek ņemts vērā arī tas, cik piemērota būs vietne augstai attēlošanai meklēšanas rezultātos.

SEO PRINCIPI

Vietne, kas izveidota un lokalizēta, ievērojot SEO principus, dabiskās meklēšanas rezultātos parādīsies augstā pozīcijā (parasti par labu vietu uzskata rādīšanos ne tālāk par trešo meklēšanas rezultātu lapu). Mūsu speciālisti, lokalizējot jūsu vietni, ņem vērā noteiktos atslēgvārdus un izvirzīto mērķi tā, lai jūsu vietne atbilstu meklētājprogrammas prasībām un mērķauditorijas vēlmēm. Vietnēm, kas optimizētas saskaņā ar SEO principiem, piemīt vairākas būtiskas priekšrocības:

  • tās rādās augstāk meklēšanas rezultātos;
  • tās precīzāk atbilst tam, ko lietotāji meklē, samazinot iespēju, ka jūsu vietne tiks atvērta un aizvērta (kas norāda, ka tā tiek rādīta nepareizai mērķauditorijai);
  • uzlabota lietošanas pieredze – pastāv lielāka iespēja, ka lietotāji atradīs tieši to, ko meklējuši. Šādām vietnēm ir labāka ieguldījumu atdeve.

KĀ MŪSU LOKALIZĀCIJAS SPECIĀLISTI RADA LABĀKOS SEO TULKOJUMUS?

Atslēgvārdu tulkošana ir smalks un precīzs darbs. SEO tulkojumi paredz vēl kādu būtisku niansi – izpratni par to, cik liela konkurence konkrētiem atslēgvārdiem ir mērķa valodā un kādi līdzīgi atslēgvārdi tiek izmantoti. Lai atrastu labākos atslēgvārdus, ir jāveic izpēte, pārliecinoties, kādi vārdi un cik bieži mērķvalodā tiek lietoti. To var paveikt gan jūsu SEO speciālists, gan mūsu profesionāļi. Nereti SEO tulkojumiem tiek piedāvāts avotvalodas atslēgvārdu saraksts un pēc tam tiek meklēti labākie un precīzākie atslēgvārdi mērķvalodā, kas saglabātu sākotnējo nozīmi, taču būtu arī populāri un plaši lietoti.

KĀ MĒS VARAM PALĪDZĒT, JA JUMS NEPIECIEŠAMI SEO TULKOJUMI UN GOOGLE ADS TULKOJUMI?

Reaģējot uz tulkojumu tirgus izmaiņām, SEO tulkojumi un Google Ads tulkojumi ir viena no augošākajām lokalizācijas jomām.

Skrivanek Baltic ir vairāk nekā 25 gadu pieredze tulkošanas nozarē, kā arī – mūsu komandā darbojas lokalizācijas speciālisti vairāk nekā 110 valodu kombinācijās. Mūsu lokalizācijas speciālistiem ir atbilstošas zināšanas un pieredze, ko nosaka smalkie SEO un Google Ads tulkojumi.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kādus tekstus Skrivanek var iztulkot?

Mēs varam iztulkot jebko no praktiski jebkura elektroniska formāta, saglabājot oriģinālā dokumenta formatējumu. Arī gadījumos, kad nepieciešami lokalizācijas pakalpojumi, mēs ievērojam klienta norādījumus, kā arī programmatūras specifiskos iestatījumus.

Vai Skrivanek var iztulkot manu mājaslapu?

Protams, ar lielāko prieku. Skrivanek ir plaša pieredze un zināšanu bāze dažādu mājaslapu un satura vadības sistēmu tekstu tulkošanā un lokalizēšanā. Visos gadījumos tiek nodrošināta profesionāla pieeja un piemeklēts labākais risinājums, lai nodrošinātu vēlamo rezultātu nepieciešamajās valodu kombinācijās.

Vai es varu izvēlēties valodas speciālistu, ar kuru sadarbība bijusi jau iepriekš?

Jā, ļoti bieži sadarbības partneriem mēs veidojam pat valodas speciālistu komandas – pakalpojumu nodrošina tas pats tulkotājs vai tulks, kurš strādājis ar klientu iepriekš. Droši sniedziet atgriezenisko saiti, un mēs ar lielāko prieku organizēsim atkārtotu sadarbību. Mūsu pastāvīgajiem klientiem ir arī savs projektu vadītājs.

Kvalitātes un konfidencialitātes garantija, ko apstiprina ISO sertifikāti

Mūsu projektu vadītāji runā latviešu, krievu, angļu, vācu un poļu valodā

99% klientu saņem cenas piedāvājumu mazāk nekā 15 minūtēs

Vairāk nekā 3000 valodas speciālistu un dzimtās valodas runātāju

Vairāk nekā 98% klientu mūs labprāt ieteiktu saviem draugiem un partneriem

Mūsu birojā katru gadu tiek iztulkoti vairāk nekā 16 miljoni vārdu

NEPIECIEŠAMS SEO VAI GOOGLE ADS TULKOJUMS?
MEKLĒJIET VALODU RISINĀJUMU VAI NEPIECIEŠAMA KONSULTĀCIJA?

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Pasūtītājs
Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 10 files.

Vai piesakieties tiešsaistes konsultācijai par Google Ads un SEO tulkojumiem jau tūlīt!

KO PAR MUMS SAKA MŪSU KLIENTI?

Valsts iestāde
Valsts ieņēmumu dienests

Skrivanek Baltic darbinieki ir atsaucīgi un pretimnākoši, un tulkojumu pieprasījumi tiek apstrādāti ātri un kvalitatīvi, veiksmīgi aptverot specifisko Valsts ieņēmumu dienesta terminoloģiju, gan tulkojot juridiskus tekstus, gan nodokļu un muitas terminoloģiju.

Valsts iestāde
Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra
Starptautisko pakalpojumu nodaļas Pensiju daļa

Skrivanek Baltic sevi ir pierādījis kā profesionāls, uzticams un kvalitatīvs sadarbības partneris, jo tulkojumi tiek veikti profesionālā kvalitātē, lietojot nozares specifisko terminoloģiju.

LTRK logo
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Līga Sičeva, Eiropas Savienības projektu daļas vadītāja

Sadarbības laikā SIA Skrivanek Baltic sevi ir pierādījis kā atbildīgs sadarbības partneris, kas ievēro klienta vēlmes, tulkojumus veic augstā profesionālā kvalitātē, ievērojot nozares terminoloģiju, konfidencialitāti un noteiktos darbu izpildes termiņus.

Jazz Communications
Jazz Communications

Mēs ar Skrivanek Baltic sadarbojamies jau vairākus gadus. Lielākoties izmantojam rakstiskos tulkojumus latviešu, krievu un angļu valodās, bet ir nācies izmantot arī retākas valodas – arābu, igauņu u. c. Tāpat regulāri izmantojam latviešu tekstu literāro redaktoru, korektoru un “copywrite” pakalpojumus. Sadarbība ir lieliska, projektu vadītāji (kontaktpersonas) ātri, atsaucīgi, konstruktīvi. Cenu politika saprotama, atklāta un pieņemama.

Latvijas Republikas ģērbonis
Latvijas Republikas Prokuratūra
Administratīvā direktora dienests

Skrivanek Baltic sevi ir pierādījis kā profesionāls, uzticams un kvalitatīvs sadarbības partneris. Savstarpējās sadarbības laikā nav bijušas nekādas pretenzijas par Skrivanek Baltic darbību, visi darba jautājumi tiek risināti operatīvi un ar savstarpēju sapratni.

Latvijas Republikas ģērbonis
Izglītības un zinātnes ministrija
E. Severs, Valsts sekretāra vietnieks – Sporta departamenta direktors, valsts sekretāra pienākumu izpildītājs

Sadarbību ar SIA Skrivanek Baltic vērtējam kā ļoti sekmīgu, jo uzņēmumam ir atbilstoša pieredze un kvalificēti darbinieki, kas spēj nodrošināt pasūtījuma izpildi atbilstoši Pasūtītāja prasībām. Tulki veica darbu kvalitatīvi un ar lielu atbildības sajūtu. Īpaši novērtējām tulku atsaucību un daudzveidīgo profesionālo pieredzi, sadalot tulku pārus pa nozaru sekcijām. Sekciju darba sinhronā tulkošana prasīja ne tikai pastiprinātu uzmanību, bet arī specifiskas un aktuālas terminoloģijas zināšanas.

Rīgas dome
Rīgas dome
Pilsētas attīstības departaments

Abpusējo sadarbību vērtējam kā pozitīvu, uzticamu, ļoti pretimnākošu un organizatoriskā ziņā teicami īstenotu. Līdzšinējā sadarbība bijusi patīkama un veiksmīga, jo īpaši vēlētos uzteikt atsaucīgos un laipnos kompānijas darbiniekus.