Tulkošana un citi valodu risinājumi IT un spēļu nozarei

1163
Informācijas tehnoloģiju (IT) nozare runā pati savā valodā. Jūs kā IT nozares speciālisti zināt, cik svarīga ir precīza terminoloģija saziņā ar kolēģiem un cik būtiski ir pēc iespējas vienkārši nodot informāciju gala lietotājam. Skrivanek valodu speciālisti spēj uzbūvēt tiltu starp IT speciālistiem un klientiem, radot tekstus, kas ir lietotājam draudzīgi un viegli izprotami.
 
Skrivanek nodrošina akurātus un precīzus rakstiskos un mutiskos tulkojumus IT un spēļu nozares uzņēmumiem, kā arī precīzi ievēro definētos izpildes termiņus. Mūsu komandā ir pieredzējuši valodu speciālisti, kuri pārzina IT nozares terminoloģiju un seko līdzi tās novitātēm, kā arī spēj precīzi aprakstīt produktu tehniskās specifikācijas.
 
Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams tulkojums rakstītam tekstam, valodu mācības eksporta tirgu apgūšanai vai arī vajadzīgi tulka pakalpojumi klātienē dažādās biznesa tikšanās, Skrivanek speciālisti ar prieku nodrošinās vēlamos risinājumus.
 
Skrivanek valodu speciālisti veiks kvalitatīvus tulkojumus visiem jūsu materiāliem, tostarp dažādām rokasgrāmatām, tehniskajiem aprakstiem, korporatīvajiem izdevumiem, mārketinga materiāliem un citiem tekstiem. Mūsu tulkotāju zināšanas ļauj augstā līmenī realizēt programmu nodrošinājuma lokalizāciju, to skaitā datorspēļu tulkošanu. Mūsu speciālisti tulkošanas procesā izmanto arī dažādas automatizētas programmas, kuras palīdz pareizi lietot programmu kodus un komandas, kas ir īpaši būtiski IT nozarē.
 

Mūsu sniegtie pakalpojumi IT nozarei pieejami vairāk nekā 100 valodu kombinācijās, un tie ietver:

 
 • programmu lokalizāciju un datorspēļu tulkojumus;
 • Google Ads un SEO tulkojumus;
 • ekspluatācijas rokasgrāmatu tulkojumus;
 • korporatīvo materiālu sagatavošanu;
 • salīdzinošo apskatu, rakstu un preses relīžu tulkojumus;
 • līgumu, noteikumu un licenču tulkojumus;
 • sinhrono vai secīgo tulkošanu dažādos pasākumos, tostarp semināros, konferencēs un darījumu tikšanās laikā;
 • specializētas valodu mācības;
 • kā arī citus jums nepieciešamus valodu pakalpojumus.
 

Sazinieties ar mums! Ar prieku uzklausīsim jūsu vajadzības, lai sagatavotu īpaši jums izstrādātu piedāvājumu.

Noskaidrot cenu / uzdot jautājumu

  (Pievienot dokumentu līdz 20 MB)

  X
  SAZINĀTIES