Tehnoloģijas un formāti

 
Jūsu pasūtīto projektu varam izstrādāt šādās teksta redaktoru un grafiskajās programmās:

MS WordPDF dokumentsIllustrator
MS ExcelCorelVisio
MS PowerPointQuarkXPressPhotoshop
Adobe PageMakerInterLeafLotus WordPro
Adobe FrameMaker
MS Project
InDesign

kompleksi pakalpojumi Pēc jūsu pasūtījuma izstrādāsim, piemēram, lietošanas instrukcijas tulkojumu atbilstoši oriģinālam ar visiem attēliem, tabulām un pielikumiem arī citos datņu formātos. PC un Macintosh Varam nodrošināt pasūtījumu izpildi gan uz PC, gan MACINTOSH platformas.

Komanda un pieredze

 
Skrivanek DTP komandā strādā speciālisti, kuri veiks ne tikai teksta grafisko apstrādi, bet nepieciešamības gadījumā saskaņā ar oriģinālu apstrādās fotogrāfijas, attēlus, tabulas u. tml. Veicam arī pilnīgu tekstu pirmsdrukas apstrādi.
 
Uzņēmumā strādā arī pieredzējuši projektu vadītāji, tehniskie darbinieki, programmatūras inženieri, izmēģinātāji, valodu speciālisti, kā arī kvalificēti tulkotāji, kam ir dzimtā tās valsts valoda, kurai ir paredzēts konkrētais produkts.
 

Sazināties ar mums

BUJ

Kāda veida pakalpojumus Skrivanek piedāvā?

Vai ir iespējams saglabāt dokumenta oriģinālo formatējumu?

Ja nepieciešams, mēs garantējam, ka mūsu iztulkotais dokuments izskatīsies tieši tāpat kā oriģināls, vai arī veidojam to atbilstoši klienta prasībām, piesaistot mūsu DTP komandu. Cik vien iespējams, strādājam ar dokumentu oriģināliem elektroniskā formātā, nemainot to stilu un formatējumu.

Kādā formātā es varu sūtīt tulkojamo dokumentu?

Pilnīgi jebkurā elektroniskā formātā – ja dokuments nav pieejams elektroniski, nosūtiet mums attēlus vai atnāciet uz mūsu biroju Lāčplēša ielā 87C.

Tirgū jau vairāk nekā 25 gadus!

 
Mums ir plaša pieredze tekstu tulkošanā par dažādām tēmām.

110+

 
Valodu dažādās kombinācijās

14+ milj.

 
Iztulkotu vārdu 2019. gadā

3000+

 
Valodas speciālistu

4

 
ISO sertifikāti

Ko par mums saka mūsu klienti

Mēs ar Skrivanek Baltic sadarbojamies jau vairākus gadus. Lielākoties izmantojam rakstiskos tulkojumus latviešu, krievu un angļu valodās, bet ir nācies izmantot arī retākas valodas – arābu, igauņu u. c. Tāpat regulāri izmantojam latviešu tekstu literāro redaktoru, korektoru un “copywrite” pakalpojumus. Sadarbība ir lieliska, projektu vadītāji (kontaktpersonas) ātri, atsaucīgi, konstruktīvi. Cenu politika saprotama, atklāta un pieņemama.

Jazz Communications

Skrivanek Baltic sevi ir pierādījis kā profesionāls, uzticams un kvalitatīvs sadarbības partneris. Savstarpējās sadarbības laikā nav bijušas nekādas pretenzijas par Skrivanek Baltic darbību, visi darba jautājumi tiek risināti operatīvi un ar savstarpēju sapratni.

Latvijas Republikas Prokuratūra, Administratīvā direktora dienests

Skrivanek Baltic darbinieki ir atsaucīgi un pretimnākoši, un tulkojumu pieprasījumi tiek apstrādāti ātri un kvalitatīvi, veiksmīgi aptverot specifisko Valsts ieņēmumu dienesta terminoloģiju, gan tulkojot juridiskus tekstus, gan nodokļu un muitas terminoloģiju.

Valsts ieņēmumu dienests

Abpusējo sadarbību vērtējam kā pozitīvu, uzticamu, ļoti pretimnākošu un organizatoriskā ziņā teicami īstenotu. Līdzšinējā sadarbība bijusi patīkama un veiksmīga, jo īpaši vēlētos uzteikt atsaucīgos un laipnos kompānijas darbiniekus.

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments

Skrivanek Baltic sevi ir pierādījis kā profesionāls, uzticams un kvalitatīvs sadarbības partneris, jo tulkojumi tiek veikti profesionālā kvalitātē, lietojot nozares specifisko terminoloģiju.

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Starptautisko pakalpojumi nodaļas Pensiju daļa

5878

Nepieciešams komplekss risinājums vai nepieciešama konsultācija?
 

Sagatavosim jums piedāvājumu un nodrošināsim konsultāciju.

 

Nosūtīt pieprasījumu

Noskaidrot cenu / uzdot jautājumu

    (Pievienot dokumentu līdz 20 MB)

    X
    SAZINĀTIES