Tulkošanas pakalpojumu cenas

Tulkojuma cena mūsu uzņēmumā tiek aprēķināta, pamatojoties uz vārdu skaitu dokumentā avota valodā (oriģinālā). Cenu par katru konkrēto projektu nosakām iepriekš, kā arī vienosimies par abpusēji izdevīgu izpildes termiņu.

Populārākajām valodu kombinācijām (latviešu, krievu, vācu un angļu valoda) rakstiskās tulkošanas pakalpojumiem cenā jau ir iekļauta dzimtās valodas runātāja veikta korektūra.

Rakstiskās un mutiskās tulkošanas pakalpojumu cenu ietekmē pasūtījuma izpildes termiņi. Steidzamu pasūtījumu gadījumā jārēķinās ar lielākām projekta izmaksām, par kurām jūs nekavējoties informēs mūsu projektu vadītāji.

Rakstisko un mutisko tulkojumu cenu neietekmē attiecīgās nozares specifika vai sarežģītības pakāpe!

Priecāsimies uzzināt par jums nepieciešamo projektu – pēc jūsu pieprasījuma izsūtīšanas nekavējoties veiksim un nosūtīsim mūsu izmaksu aprēķinu un izpildes termiņu!

Vairāk par svešvalodu kursiem lūdzam skatīt www.valodumacibas.lv.

Korporatīvajiem klientiem, kuri veic tulkojumu pasūtījumus, piedāvājam 5% atlaidi uzņēmuma darbinieku valodu mācībām!

Par citām atlaidēm, kā arī iespēju slēgt konfidencialitātes vienošanās vai sadarbības līgumu jūs informēs mūsu projektu vadītāji!

Samaksas kārtība:

Juridiskām personām piedāvājam slēgt sadarbības līgumu, kurā varam paredzēt šādus samaksas nosacījumus:

  • mūsu uzņēmumā klients, veicot pasūtījumu pirmo reizi, pasūtījumu saņem tikai pēc rēķina samaksas;
  • pēcapmaksa ar rēķinu pēc katra projekta (parasti iesakām izmantot apjomīgu projektu gadījumā);
  • pēcapmaksa ar rēķinu par periodu (parasti iesakām klientiem, kuriem ir liels skaits apjomā nelielu pasūtījumu);
  • pēcapmaksa ar rēķinu vienu reizi mēnesī.
Korporatīvajiem klientiem un privātpersonām piedāvājam veikt rēķinu samaksu ar norēķinu kartēm, skaidrā naudā mūsu birojā, „PayPal” maksājumu vai samaksu ar bankas pārskaitījumu.

Nepieciešams tulkojums?
 

Nosūtiet pieprasījumu, pievienojot pielikumus tulkošanai

vai zvaniet

8000 72 72

Īsā laikā sagatavosim jums piedāvājumu un nodrošināsim konsultāciju. Bezmaksas izcenojuma saņemšana neuzliek jums pienākumu sadarboties ar mums.

Cenas aprēķins

Cenu aprēķina vienība ir vārdu skaits avota valodā.

Dokumentiem, kas pieejami elektroniskā formātā, var noteikt precīzu vārdu skaitu ar programmas „Wordcount” palīdzību (Tools/Wordcount/Words).

Rakstisko tulkojumu cenas aprēķina formula:
tulkojuma cena par vārdu x vārdu skaits avota valodā = cena par pasūtījumu (bez PVN).

 
Iepriekš minētais cenu aprēķins neattiecas uz tulkojumiem, kas ir paredzēti notāra apliecinājumam.

Ko par mums saka mūsu klienti

Mēs ar Skrivanek Baltic sadarbojamies jau vairākus gadus. Lielākoties izmantojam rakstiskos tulkojumus latviešu, krievu un angļu valodās, bet ir nācies izmantot arī retākas valodas – arābu, igauņu u. c. Tāpat regulāri izmantojam latviešu tekstu literāro redaktoru, korektoru un “copywrite” pakalpojumus. Sadarbība ir lieliska, projektu vadītāji (kontaktpersonas) ātri, atsaucīgi, konstruktīvi. Cenu politika saprotama, atklāta un pieņemama.

Jazz Communications

Skrivanek Baltic sevi ir pierādījis kā profesionāls, uzticams un kvalitatīvs sadarbības partneris. Savstarpējās sadarbības laikā nav bijušas nekādas pretenzijas par Skrivanek Baltic darbību, visi darba jautājumi tiek risināti operatīvi un ar savstarpēju sapratni.

Latvijas Republikas Prokuratūra, Administratīvā direktora dienests

Skrivanek Baltic darbinieki ir atsaucīgi un pretimnākoši, un tulkojumu pieprasījumi tiek apstrādāti ātri un kvalitatīvi, veiksmīgi aptverot specifisko Valsts ieņēmumu dienesta terminoloģiju, gan tulkojot juridiskus tekstus, gan nodokļu un muitas terminoloģiju.

Valsts ieņēmumu dienests

Abpusējo sadarbību vērtējam kā pozitīvu, uzticamu, ļoti pretimnākošu un organizatoriskā ziņā teicami īstenotu. Līdzšinējā sadarbība bijusi patīkama un veiksmīga, jo īpaši vēlētos uzteikt atsaucīgos un laipnos kompānijas darbiniekus.

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments

Skrivanek Baltic sevi ir pierādījis kā profesionāls, uzticams un kvalitatīvs sadarbības partneris, jo tulkojumi tiek veikti profesionālā kvalitātē, lietojot nozares specifisko terminoloģiju.

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Starptautisko pakalpojumi nodaļas Pensiju daļa

5878
Noskaidrot cenu / uzdot jautājumu

    (Pievienot dokumentu līdz 20 MB)

    X
    SAZINĀTIES