Scroll Top

Tekstu adaptācija un radošu tekstu sagatavošana (copywriting)

1
CSA Top 50, Nimdzi Top 75
Google vērtējums tulkošanas birojam Skrivanek

Tekstu adaptācija un radošu tekstu sagatavošana (copywriting)

1

TEKSTU ADAPTĀCIJA

Mūsu komanda pielāgos tekstus, atvieglojot tā uztveri konkrēti izvēlētai mērķauditorijai, izmantojot uzsvarus, kas skar attiecīgo kultūrvidi vai sabiedrības grupu. Visbiežāk šo pieeju izmantojam darbā ar reklāmas un radošiem tekstiem.

RADOŠU TEKSTU SAGATAVOŠANA (COPYWRITING)

Tulkojot un veidojot radošus tekstus, īpašu vērību pievēršam uzrunas formas izvēlei, tās pierakstam, arī deminutīvu lietojumam. Pārliecināmies, ka radošs teksts nevar tikt uztverts atrauti no tās vizuālajiem vai skaņas elementiem, un tie visi kopā veido harmonisku vēstījumu.

TEKSTU GRAMATISKĀ UN STILISTISKĀ UZLABOŠANA

Piedāvājam teksta korektūras jeb stilistiskās uzlabošanas, tulkojuma salīdzināšanas ar oriģinālu un redaktūras pakalpojumus arī tekstiem, kas nav sagatavoti vai tulkoti pie mums. Šos pakalpojumus nodrošina tikai speciālisti, kuriem attiecīgā mērķvaloda ir dzimtā.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Ar ko atšķiras tekstu adaptācija no tulkošanas?

Gadījumos, kad iztulkoto gala rezultātu plānots izmantot, piemēram, mārketinga vai reklāmas nolūkiem, nepietiek ar precīzu iztulkošanu – bieži vien tekstu nākas adaptēt, mainīt izmantotās idiomas vai citus tēlainos izteiksmes līdzekļus, lai tas būtu viegli uztverams arī mērķa valodas lietotājiem. Šādos gadījumos notiek tekstu adaptācija, lai tos pilnībā pielāgotu mērķa valodas auditorijas prasībām.

Vai ir iespējams saglabāt dokumenta oriģinālo formatējumu?

Ja nepieciešams, mēs garantējam, ka dokuments izskatīsies tieši tāpat kā oriģināls, vai arī veidojam to atbilstoši klienta prasībām, piesaistot mūsu DTP komandu. Cik vien iespējams, strādājam ar dokumentu oriģināliem elektroniskā formātā, nemainot to stilu un formatējumu.

Vai pakalpojuma cenā ir iekļauts PVN?

Jā, privātpersonām norādām cenu, kurā iekļauts PVN. Korporatīvajiem klientiem pakalpojumu cena tiek norādīta bez PVN, pamatojoties uz vispārpieņemto tirgus praksi.

TIRGŪ JAU VAIRĀK NEKĀ 25 GADUS!

Mums ir plaša pieredze tekstu tulkošanā par dažādām tēmām.

0
+
Valodu dažādās kombinācijās
0
+ milj.
Pārtulkotu vārdu 2023. gadā
0
+
Valodu speciālistu
0
ISO sertifikāti