Tulkošana un citi valodu pakalpojumi finanšu un banku darbības nozarei

1152
Jūs esat finanšu sektora profesionāļi, un jums ir nepieciešams uzticams partneris, kas saprot nozares specifiku un spēj rast kvalitatīvus risinājumus. Skrivanek nodrošina finanšu sektoram tulkošanas pakalpojumus jau vairāk nekā 25 gadus.

 
Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams iztulkot vai uzlabot rakstītu tekstu, vajadzīgi tulka pakalpojumi klātienē dažādu tikšanos vai konferenču laikā vai SEO tekstu adaptācija, Skrivanek valodu speciālisti nodrošinās kvalitatīvu rezultātu.

 
Bankas, finanšu institūcijas, aizdevējsabiedrības un citi uzņēmumi, kas darbojas finanšu jomā, var būt pārliecināti par mūsu sniegto tulkošanas pakalpojumu kvalitāti, jo mēs pārzinām nozarē izmantoto terminoloģiju, izprotam juridiskas nianses, kā arī nepieciešamības gadījumā varam adaptēt tekstus lokālām vajadzībām.

 
Sadarbojoties ar Skrivanek, varat būt droši, ka saņemsiet pārbaudītus risinājumus un lielisku klientu apkalpošanas kvalitāti – mūsu valodu profesionāļiem ir vairāku gadu pieredze finanšu industrijā. Mēs ļausim jums ietaupīt laiku un arī finanses, jo tulkojumos un darbā ar tekstiem izmantojam inovatīvās tehnoloģijas, turklāt nodrošinām augstākā līmeņa datu drošību, garantējot, ka informācija nenoplūdīs trešajām pusēm. Visus darbus koordinēs mūsu pieredzējušie projektu vadītāji, kuri pilnībā izprot klienta vajadzības un uz pakalpojuma sniegšanas brīdi pilnībā iekļausies jūsu komandā. Mūsu starptautiskā pieredze un plašā tulku un tulkotāju komanda spēs tikt galā ar jebkuru darba apjomu pat vissaspringtākajos termiņos.

 
Mūsu sniegtie pakalpojumi finanšu sektoram pieejami visās populārākajās Eiropas valodās, un tie ietver:
 
 • visa veida mārketinga materiālus gan digitālā, gan drukātā formātā, tostarp pārdošanas materiālus, stila rokasgrāmatas, produktu faktu lapas, e-pasta kampaņas u. c.;
 • investīciju un tirgus ziņojumus, gada pārskatus, finanšu sektora pētījumus;
 • dažādus līgumus, noteikumus un licences;
 • programmatūras finanšu pakalpojumu nodrošināšanai;
 • sinhrono vai secīgo tulkošanu dažādos pasākumos, tostarp konferencēs, biznesa pusdienās vai vakariņās, kā arī darījumu tikšanās laikā;
 • valodu mācības, kas ietver specializēto terminoloģiju;
 • kā arī citus jums nepieciešamus pakalpojumus.
 

Sazinieties ar mums! Ar prieku uzklausīsim jūsu vajadzības, lai sagatavotu īpaši jums izstrādātu piedāvājumu.

Noskaidrot cenu / uzdot jautājumu

  (Pievienot dokumentu līdz 20 MB)

  X
  SAZINĀTIES