Mūsu mērķi, misija, vīzija

misija

Skrivanek Baltic = kvalitatīvi valodu pakalpojumi sekmīgai saziņai un ilgtspējīgam darbam Latvijā un ārvalstīs.

mērķi

 • būt sociāli atbildīgam un ilgtspējīgam uzņēmumam;
 • ieviest nozares jauninājumus uzņēmuma ikdienas darbā;
 • būt uzticamam un draudzīgam sadarbības partnerim mūsu klientiem un piegādātājiem;
 • līdzdarboties nozares izaugsmē un veicināt tās reputācijas un kvalitātes attīstību Latvijā.

vīzija

Skrivanek Baltic vīzija ir būt par uzņēmumu ar teicamu klientu apkalpošanas līmeni, augstiem kvalitātes standartiem, apmierinātiem darbiniekiem un labu reputāciju.

vērtības

Atbildība – rūpējoties par jūsu panākumiem, profesionāli un pārdomāti sniedzam valodu pakalpojumus. Mēs novērtējam jūsu uzticēšanos!
 
Sapratne – veidojot dialogu, ieklausāmies katra klienta vajadzībās un kopā izvērtējam prioritātes, lai piedāvātu vislabāko risinājumu pat nestandarta situācijās. Mēs esam jūsu pusē!
 
Izaicinājums – esam atvērti vēl nepieredzētiem un neiespējamiem projektiem. Mēs darīsim visu, lai jums izdotos!
 

Mūsu priekšrocības

 • ilgstoša pieredze
 • zinoši kolēģi septiņpadsmit valstīs
 • „vienas pieturas” valodu aģentūra
 • jaunāko nozares tehnoloģiju izmantojums
 • augsta kapacitāte apjomīgu projektu izstrādē
 • atsaucība un atbildība

Mūsu darbinieki un piegādātāji

mūsu komanda

Pašlaik Skrivanek Holding SE strādā vairāk nekā 360 štata darbinieku. Katrs no viņiem zina vismaz vienu svešvalodu. Uzņēmumā strādā filologi, radošo tekstu autori, datorspeciālisti, ekonomisti un analītiķi.

tulkotāji
 
Visus tulkojumus veic valodas speciālisti mērķvalodā, kas tiem ir dzimtā: viņi dzīvo valstī, kurā šī valoda tiek lietota. Daudzi tulkotāji ir profesionālu tulkotāju asociāciju biedri. Mēs izvēlamies tulkotāju katram darbam, kolīdz esam saņēmuši visu informāciju par tā tematiku, un tas ļauj mums katrreiz izvēlēties visatbilstošāko tulkotāju.
 
korektori un redaktori
 
Katru tulkojumu pārbauda korektors un nozares redaktors, kam mērķvaloda ir dzimtā. Šie speciālisti nodrošina valodas labskanību un to, ka visā darbā tiek lietota precīza terminoloģija.

BUJ

Kas ir Skrivanek Baltic?

Skrivanek Baltic ir sertificēts tulkošanas birojs, kas Latvijā darbojas kopš 2003. gada, piedāvājot augstākās kvalitātes valodu pakalpojumus. Uzņēmums Skrivanek ir viens no lielākajiem valodu pakalpojumu sniedzējiem pasaulē ar vairāk nekā 25 gadu ilgu pieredzi. Pašlaik tam ir gandrīz piecdesmit filiāļu dažādās pasaules valstīs – ASV, Austrijā, Beļģijā, Bulgārijā, Čehijā, Igaunijā, Lietuvā, Polijā, Slovākijā, Slovēnijā un Vācijā. 2007. gadā durvis vēra Mācību centrs Skrivanek, sniedzot iespēju bērniem un pieaugušajiem papildināt un iegūt svešvalodu zināšanas pie augsti kvalificētiem un zinošiem pasniedzējiem, kā arī saņemt plašāku informāciju saistībā ar valodām.

Kāda veida pakalpojumus piedāvā Skrivanek Baltic?

Vai tiek nodrošināti pakalpojumi arī privātpersonām?

Tirgū jau vairāk nekā 25 gadus!

 
Mums ir plaša pieredze tekstu tulkošanā par dažādām tēmām.

110+

 
Valodu dažādās kombinācijās

14+ milj.

 
Iztulkotu vārdu 2019. gadā

3000+

 
Valodas speciālistu

4

 
ISO sertifikāti

Ko par mums saka mūsu klienti

Mēs ar Skrivanek Baltic sadarbojamies jau vairākus gadus. Lielākoties izmantojam rakstiskos tulkojumus latviešu, krievu un angļu valodās, bet ir nācies izmantot arī retākas valodas – arābu, igauņu u.c. Tāpat regulāri izmantojam latviešu tekstu literāro redaktoru, korektoru un “copywrite” pakalpjumus. Sadarbība ir lieliska, projektu vadītāji (kontaktpersonas) ātri, atsaucīgi, konstruktīvi. Cenu politika saprotama, atklāta un pieņemama.

Jazz Communications

Skrivanek Baltic sevi ir pierādījis kā profesionāls, uzticams un kvalitatīvs sadarbības partneris. Savstarpējās sadarbības laikā nav bijušas nekādas pretenzijas par Skrivanek Baltic darbību, visi darba jautājumi tiek risināti operatīvi un ar savstarpēju sapratni.

Latvijas Republikas Prokuratūra, Administratīvā direktora dienests

Skrivanek Baltic darbinieki ir atsaucīgi un pretimnākoši, un tulkojumu pieprasījumi tiek apstrādāti ātri un kvalitatīvi, veiksmīgi aptverot specifisko Valsts ieņēmumu dienesta terminoloģiju, gan tulkojot juridiskus tekstus, gan nodokļu un muitas terminoloģiju.

Valsts ieņēmumu dienests

Abpusējo sadarbību vērtējam kā pozitīvu, uzticamu, ļoti pretimnākošu un organizatoriskā ziņā teicami īstenotu. Līdzšinējā sadarbība bijusi patīkama un veiksmīga, jo īpaši vēlētos uzteikt atsaucīgos un laipnos kompānijas darbiniekus.

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments

Skrivanek Baltic sevi ir pierādījis kā profesionāls, uzticams un kvalitatīvs sadarbības partneris, jo tulkojumi tiek veikti profesionālā kvalitātē, lietojot nozares specifisko terminoloģiju.

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Starptautisko pakalpojumi nodaļas Pensiju daļa

5878
Noskaidrot cenu / uzdot jautājumu

  (Pievienot dokumentu līdz 20 MB)

  X
  SAZINĀTIES