Scroll Top

Tulkošanas ekosistēma un integrācija

1
CSA Top 50, Nimdzi Top 75
Google vērtējums tulkošanas birojam Skrivanek

Tulkošanas
ekosistēma un integrācija

1

SKRIVANEK TULKOŠANAS EKOSISTĒMA — MŪSDIENĪGAS INTEGRĀCIJAS

Mūsdienu digitālajā laikmetā valoda ir cieši saistīta ar tehnoloģijām. Arī tulkošanas un lokalizācijas process vairs nav iedomājams bez informācijas tehnoloģiju risinājumiem un dažādu nozaru speciālistiem — tulkotājiem, programmētājiem, satura veidotājiem, mārketinga ekspertiem, ir jāstrādā vienā digitālajā darba vidē. Jaunākie valodu tehnoloģiju risinājumi ir lieliski piemēroti darbam ar liela apjoma daudzvalodu saturu. Biežāk izmantotās integrācijas, ar kurām strādājam ikdienā:

WORDPRESS

Skrivanek datorizēto tulkošanas rīku integrācija ar WordPress ir mūsdienīgs, ērts un vienkāršs veids, kā nodrošināt mājaslapas satura tulkošanu un lokalizāciju dažādās valodās bez laikietilpīga manuālā darba. Pateicoties sadarbībai ar WPML, mēs realizējam pat vissarežģītākos tulkošanas projektus jebkurā valodā. Padariet savu tīmekļa vietni pieejamu apmeklētājiem visā pasaulē, nemainot ierasto WordPress lapas izstrādes vidi.

GITHUB

Skrivanek tulkošanas tehnoloģijas vides integrācija ar GitHub ir veids, kā varat neraizēties par izstrādātās lietotnes teksta lokalizāciju un pievērsties svarīgākajam — lietotnes uzlabošanai un programmēšanai. Mēs savukārt parūpēsimies, lai lietotne ir pieejama visās mērķvalodās. Repozitorijs tiek patstāvīgi uzraudzīts, un visi papildinājumi tiek automātiski pārsūtīti uz mūsu tulkošanas sistēmu. Šādi varēsit būt pārliecināti, ka publicēšanas brīdi lietotne būs pieejama visās vēlamajās valodās.

MICROSOFT AZURE

Azure ir Microsoft mākoņpakalpojuma platforma, kas nodrošina resursus dažādu lietotņu izstrādāšanai, pārvaldīšanai un publicēšanai. Skrivanek tulkošanas sistēmas nodrošina ērtu savienojumu ar Azure datņu glabātuvēm, automātiski lejupielādējot un augšupielādējot tulkojamās datnes. Mūsu tulkošanas sistēmas spēj automātiski noteikt pat vissīkākās izmaiņas tiešsaistes glabātuvēs un automātiski padot datnes uz mūsu izstrādāto tulkošanas darbplūsmu. Šādi varat aizmirst par laikietilpīgo informācijas apmaiņu ar e-pastu starpniecību. Vienkārši ievietojiet tulkojamās datnes tiešsaistes repozitorijā un mēs parūpēsimies, lai pēc mirkļa šajā pašā tiešsaistes repozitorijā jūs varētu saņemt jau tulkotās datnes.

MICROSOFT ONEDRIVE

Microsoft OneDrive ir dokumentu glabāšanas mākoņpakalpojums. Skrivanek tulkošanas sistēmas nodrošina savienojumu ar OneDrive, kas ļauj automātiski lejupielādēt tulkojamās datnes un augšupielādēt pabeigto tulkojumu tieši jūsu datora darbvirsmā. Šādi varat aizmirst par laikietilpīgo informācijas apmaiņu ar e-pastu starpniecību. Vienkārši ievietojiet tulkojamās datnes tiešsaistes repozitorijā un mēs parūpēsimies, lai pēc mirkļa šajā pašā tiešsaistes repozitorijā jūs varētu saņemt jau tulkotās datnes.

MICROSOFT SHAREPOINT

Microsoft SharePoint ir mākoņpakalpojuma risinājums daudz un dažādu datņu tipu glabāšanai un kopīgošanai. Skrivanek tulkošanas sistēmas nodrošina ērtu un ātru datņu lejupielādēšanu un augšupielādēšanu SharePoint glabātuvēs. Šādi varat būt pārliecināti, ka visiem jūsu darba komandas biedriem ātri un vienkārši būs pieejami dokumenti vajadzīgajā valodā, kā arī varat aizmirst par laikietilpīgo informācijas apmaiņu ar e-pastu starpniecību. Vienkārši ievietojiet tulkojamās datnes SharePoint tiešsaistes repozitorijā un mēs parūpēsimies, lai pēc mirkļa šajā pašā tiešsaistes repozitorijā jūs varētu jau strādāt ar tulkotajiem dokumentiem.

GOOGLE DRIVE

Skrivanek tulkošanas sistēmu integrācija ar Google Drive ir ļoti ērts un vienkāršs veids, kā padarīt Google Drive mākoņpakalpojumā glabāto saturu pieejamu plašākai auditorijai. Tulkošanas sistēmu savienojums ar Google Drive nodrošina tulkojamo avota datņu lejupielādēšanu un tulkoto mērķa datņu augšupielādēšanu tieši personīgajā un kopīgotajā repozitorijā. Pateicoties Skrivanek tulkošanas sistēmu integrācijai ar Google Drive, varat neraizēties par datņu apmaiņu ar e-pasta vai trešo personu mākoņpakalpojumu starpniecību.

DROPBOX

Sinhronizējiet Dropbox mākoņpakalpojuma glabātuvē esošās mapes, datnes un projektus ar Skrivanek tulkošanas sistēmu. Šādi varat nosūtīt datnes tulkošanai un saņemt tulkotos dokumentus tieši uz personālā datora darbvirsmas. Skrivanek tulkošanas sistēma automātiski nosaka, kad tulkojamo dokumentu mapē ir ievietotas jaunas datnes vai veiktas kādas izmaiņas esošajās datnēs. Datnes tiek automātiski padotas uz tulkošanas darbplūsmu un pēc tulkošanas augšupielādētas mērķa datņu mapē.

AMAZON S3

Glabājiet tulkojamos dokumentus sakārtotus, pieejamus un atjauninātus. Skrivanek tulkošanas sistēma automātiski noteiks, kad datnēs ir veiktas kādas izmaiņas un pados tās uz tulkošanas darbplūsmu. Pēc tulkošanas dokumenti tiks automātiski augšupielādēti jūsu Amazon S3 glabātuvē. Aizmirstiet par laikietilpīgu un grūti pārskatāmu dokumentu apmaiņu ar e-pasta starpniecību.

JIRA

Izveidojiet ērtu Jira palīdzības dienesta pieteikumu savienojumu ar Skrivanek tulkošanas sistēmu un saņemiet tulkojumus uzreiz jums ierastajā Jira vidē.

ZENDESK

Uzlabojiet atbalsta pieteikumu apstrādi un sadarbību ar starptautiskajiem klientiem. Skrivanek tulkošanas sistēma nodrošina ērtu un vienkāršu integrāciju ar Zendesk palīdzības dienesta sistēmu. Šādi varat ērti tulkot Zendesk pieteikumu kategorijas, saturu, publicētos rakstus un sadaļas.

ADOBE COMMERCE

Veiciniet uzņēmējdarbības attīstību, nodrošinot produktu aprakstus, katalogu saturu, rēķinu izrakstīšanas lapu un cita satura pieejamību klientu pārvaldītajās valodās. Skrivanek tulkošanas sistēma nodrošina integrāciju ar Magento Open Source un Magento Commerce sistēmām.

ANDROID STUDIO

Padariet daudzvalodu lietotņu izstrādi ērtu un vienkāršu ar Skrivanek tulkošanas sistēmas un Android Studio integrāciju. Automātiski nosūtiet tulkojamo tekstu no lietotnes izstrādes vides un saņemiet tulkojumu. Šādi varat būt pārliecināti, ka publicēšanas brīdi lietotne būs pieejama visās vēlamajās valodās.

DRUPAL

Sasniedziet plašāku tīmekļa vietnes auditoriju, nodrošinot Drupal vidē izstrādātas tīmekļa vietnes tulkošanu ar Skrivanek tulkošanas sistēmu. Mēs nodrošinām pilnīgu tulkošanas sistēmas integrāciju ar Drupal tīmekļa vietni, ļaujot ātri un ērti piedāvāt jaunāko tīmekļa vietnes saturu dažādās mērķa valodās.

GITLAB

Efektivizējiet programmatūras izstrādes procesu, automātiski nosūtot tulkojamo saturu uz Skrivanek tulkošanas sistēmu. Programmatūras pirmkoda repozitorijs tiek patstāvīgi uzraudzīts, un visi papildinājumi tiek automātiski pārsūtīti uz mūsu tulkošanas sistēmu. Šādi varat būt pārliecināti, ka publicēšanas brīdi lietotne būs pieejama visās jums vēlamajās valodās.

Kvalitātes un konfidencialitātes garantija, ko apstiprina ISO sertifikāti

Mūsu projektu vadītāji runā latviešu, krievu, angļu, vācu un poļu valodā

99% klientu saņem cenas piedāvājumu mazāk nekā 15 minūtēs

Vairāk nekā 3000 valodas speciālistu un dzimtās valodas runātāju

Vairāk nekā 98% klientu mūs labprāt ieteiktu saviem draugiem un partneriem

Mūsu birojā katru gadu tiek iztulkoti vairāk nekā 16 miljoni vārdu

Skrivanek tegnoloģiju integrācija
Skrivanek ekosistēma

VĒLATIES UZZINĀT VAIRĀK, KĀ SKRIVANEK VAR PALĪDZĒT STRĀDĀT GUDRĀK? RAKSTIET MUMS!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Pasūtītājs