Tulkošana un citi valodu pakalpojumi cilvēkresursu (HR) nozarei – Skrivanek Baltic

1175
Strādājot cilvēkresursu (HR) nozarē, jūsu mērķis ir atrast un uzrunāt izcilākos savas jomas profesionāļus, kuri spētu un vēlētos sniegt savu ieguldījumu jūsu pārstāvētajos projektos.
 
Skrivanek komandā ir apvienojušies valodu nozares profesionāļi, kuri palīdzēs jums atrast īstos vārdus svešvalodā, lai jūs varētu izvēlēties sadarbībai savas jomas izcilniekus. Īpaši svarīgi tas ir gadījumos, kad jāatrod darbinieki, kuriem jāspēj komunicēt dažādās valodās – ar mūsu izstrādāto unikālo FOCUS rīku jūs ātri un efektīvi varēsiet noteikt kandidātu spēju sazināties svešvalodās, kā arī precīzi noteikt viņu svešvalodu zināšanu līmeni.
 
Ja nepieciešams uzlabot jau esošo darbinieku valodu zināšanas, jūs gaidīs Mācību centrs Skrivanek, kurā iespējams apgūt svešvalodas dažādos līmeņos un intensitātes pakāpēs. Mūsu Mācību centra kvalitātes apliecina fakts, ka tieši mēs nodrošinājām intensīvos valodu kursus ierēdņiem, lai sagatavotu viņus darbam Latvijas prezidentūrā Eiropas Savienības Padomē.
 
Cilvēkresursu nozarē būtiska ir spēja nodot saviem darbiniekiem vienotu vēstījumu par kompānijas vērtībām neatkarīgi no tā, kurā valodā norisinās saziņa. Skrivanek valodu speciālisti nodrošinās precīzus tekstus ikvienā no Eiropā plaši izmantotajām valodām gan rakstiski, gan mutvārdos, turklāt parūpēsies, lai doma nepazustu tulkojumā.
 
Skrivanek tulkotāji nodrošinās kvalitatīvus tulkojumus visiem jums nepieciešamajiem materiāliem, tostarp darba līgumiem, uzņēmuma noteikumiem, iekšējiem korporatīvajiem ziņojumiem, kā arī citiem vēstījumiem. Mūsu valodu speciālisti lieliski pārzina dažādu kultūru un vietējo tirgu atšķirības, lai radītu tekstus specifiskai auditorijai jebkurā valstī vai valodā, turklāt mēs spējam pielāgot tekstus, lai tie būtu uztverami ikvienai mērķauditorijai.
 
Mūsu sniegtie pakalpojumi cilvēkresursu nozarei ir pieejami visās populārākajās Eiropas valodās, un tie ietver:
 
 • darba līgumus un citas vienošanās;
 • dalību darba intervijās un kandidātu valodu prasmju novērtēšanu;
 • iekšējos kārtības noteikumus;
 • iekšējās aprites komunikācijas materiālus;
 • atsauksmes vēstules;
 • sinhrono vai secīgo tulkošanu dažādos pasākumos, tostarp konferencēs, biznesa pusdienās vai vakariņās, kā arī darījumu tikšanās laikā;
 • FOCUS risinājumu personāla atlasei;
 • kā arī citus jums nepieciešamus pakalpojumus.
 

Sazinieties ar mums! Ar prieku uzklausīsim jūsu vajadzības, lai sagatavotu īpaši jums izstrādātu piedāvājumu.

Noskaidrot cenu / uzdot jautājumu

  (Pievienot dokumentu līdz 20 MB)

  X
  SAZINĀTIES