ESEJU KONKURSS “VALODA – MANA IESPĒJA” LATVIJAS AUGSTSKOLU STUDENTIEM

Lai veicinātu studentu interesi par dzimtās valodas un latgaliešu rakstu valodas nozīmi viņu dzīvē un karjerā, kā arī rosinātu studentu interesi par šo valodu bagātību un vietu Eiropas valodu saimē un vairotu latviešu un latgaliešu valodas prestižu, valodu pakalpojumu uzņēmums “Skrivanek Baltic” izsludina eseju konkursu Latvijas augstskolu bakalaura un maģistra studiju programmas studentiem – “Valoda – mana iespēja”.

Ikviens Latvijas augstskolas students ir aicināts līdz 2023. gada 3. aprīļa plkst. 12.00 iesniegt eseju par tēmu “Valoda – mana iespēja”. Esejai jābūt latviešu vai latgaliešu valodā, 400 līdz 600 vārdu apjomā.

Iesniegtās esejas tiks vērtētas divās kārtās, ņemot vērā esejas atbilstību konkursa tematam, valodas lietojumu, radošumu un oriģinalitāti. No iesūtītajiem darbiem “Skrivanek Baltic” valodu eksperti atlasīs 50 labākās esejas, kuras tiks publicētas tīmekļvietnē skrivanek.lv, lai ikvienam būtu iespēja nobalsot par interesantāko eseju. Balsošana notiks no 2023. gada 14. aprīļa plkst. 12.00 līdz 26. aprīļa plkst. 18.00. Esejas autors, kurš saņems visvairāk lasītāju balsu, saņems lasītāju simpātijas balvu – “Skrivanek Baltic” direktora Vasilija Ragačeviča pasniegto naudas balvu 200,00 eiro apmērā. No 50 labākajām esejām valodu eksperti noteiks konkursa uzvarētāju, kas balvā saņems planšetdatoru “Apple iPad 10.9″ Wi-Fi 64GB (10th Gen)”.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti tiešsaistē 2023. gada 27. aprīlī plkst. 14.00. Balvas laureātiem tiks nosūtītas pa pastu vai izsniegtas personīgi “Skrivanek Baltic” birojā, Lāčplēša ielā 87C, Rīgā.

Eseju konkurss augstskolu studentiem

PIETEIKTIES KONKURSAM