Tulkošana un citi valodu pakalpojumi tūrisma nozarei – Skrivanek Baltic

1263
Tūrisma nozare aug un attīstās arvien straujāk, un nepieciešamība nodot savu vēstījumu pēc iespējas vairāk valodās ir aktuāla vai ikvienam šīs industrijas pārstāvim. Jūs esat tūrisma profesionāļi, kuri zina, kā vislabāk uzrunāt ceļotājus, savukārt mēs esam valodu profesionāļi, kuri jūsu teikto iztulkos vairāk nekā 110 valodās.
 
Ne velti tiek uzskatīts, ka dažādi tūrisma mārketinga un reklāmas materiāli ir vieni no tulkotākajiem tekstu veidiem pasaulē. Taču svarīga ir arī šo tekstu kvalitāte. Vai jums nepieciešams lokalizēt jūsu viesnīcas mājaslapu? Vēlaties tulkojumu ceļojumu brošūrai? Varbūt gribat pielāgot sava restorāna ēdienkarti ārvalstu klientiem?
 
Mēs varam piedāvāt vairāk nekā vienkārši tulkojumu. Skrivanek valodu speciālisti nodrošina augstas kvalitātes valodu risinājumus tūrisma nozarei jau 25 gadus – mēs tekstus ne tikai tulkojam, bet arī adaptējam, ņemot vērā katras valsts kultūras specifiku. Ar pārliecību varam apgalvot, ka klienti jūs noteikti sapratīs.
 
Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams tulkojums rakstītam tekstam vai arī vajadzīgi tulka pakalpojumi klātienē konferencēs vai starptautiskos gadatirgos, Skrivanek komanda palīdzēs izvēlēties piemērotāko risinājumu. Un, ja jūsu darbiniekiem nepieciešams uzlabot svešvalodu zināšanas, gaidīsim jūs Mācību centrā Skrivanek.
 
Skrivanek Baltic tulku un tulkotāju komandā strādā cilvēki, kuriem ir ne tikai filologa izglītība, bet arī plašas zināšanas vēsturē, arhitektūrā, mākslā, modē, mūzikā un gastronomijā, tāpēc noteikti varam jums palīdzēt.
 

Viesmīlības bizness un ēdināšana, tūristu grupu uzņemšana, ceļojumu organizēšana, pilsētu un novadu pārstāvniecība ārvalstīs – piemeklēsim atbilstošākos speciālistus, kuri pārzina šīs nianses, lai vēstījums tiktu nodots atbilstoši jūsu prasībām.

 

Mūsu sniegtie valodu pakalpojumi tūrisma nozarei pieejami visās populārākajās Eiropas valodās, un tie ietver:

 
 

Sazinieties ar mums! Ar prieku uzklausīsim jūsu vajadzības, lai sagatavotu īpaši jums izstrādātu piedāvājumu.

Noskaidrot cenu / uzdot jautājumu

    (Pievienot dokumentu līdz 20 MB)

    X
    SAZINĀTIES