Tulkošana un citi valodu pakalpojumi ražošanas nozarei – Skrivanek Baltic

1238
Nodrošināt augstākā līmeņa sniegumu ražošanas nozarē var tikai spēcīgi uzņēmumi, kuri rūpīgi izvēlas savus partnerus. Neatkarīgi no tā, vai strādājat pārtikas sektorā vai arī ražojat tekstilizstrādājumus un citas rūpniecības preces, kvalitatīvam gala produktam ir nepieciešama nepārtraukta un precīza saziņa ar izejmateriālu piegādātājiem, klientiem un citiem partneriem. Skrivanek palīdzēs jūsu ražošanas uzņēmumam nodrošināt komunikāciju jums vēlamā svešvalodā, tādējādi veicinot jūsu izaugsmi ne tikai vietējos, bet arī eksporta tirgos.
 

Mēs zinām, ka jums ir ambīcijas un liels potenciāls, un ar pareizi izvēlētiem vārdiem to ir vieglāk realizēt!

 

Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams iztulkot rakstītu tekstu, lokalizēt mājaslapu vai nodrošināt DTP komandas atbalstu, vai varbūt vajadzīgi tulka pakalpojumi klātienē dažādu tikšanos vai konferenču laikā, Skrivanek jums palīdzēs sasniegt vēlamo rezultātu.

 

Esam gandarīti, ka nelielas ražotnes, stratēģiski nozīmīgas rūpnīcas un citi uzņēmēji, kas ražo produkciju, jau izmanto mūsu pakalpojumus. Aicinām arī jūs likt lietā mūsu sniegtos valodu risinājumus.

 

Mūsu valodu speciālistiem ir pieredze tulkojumu nodrošināšanā ražošanas nozares vajadzībām. Ja nepieciešams sagatavot lielāka apjoma tulkojumus, varat būt pārliecināti, ka tos saņemsiet pēc iespējas īsākā laikā, jo mēs izmantojam pašas jaunākās tulkošanas tehnoloģijas. Ikvienu projektu koordinē pieredzējuši projektu vadītāji, kas organizē pasūtījuma izpildi no sākuma līdz beigām. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams sagatavot dažādus biznesa līgumus, iztulkot uzņēmuma mājaslapu, sagatavot mārketinga materiālus vai tehnisko dokumentāciju vai apmeklēt konferences, kurās saziņa notiek svešvalodās, mūsu starptautiskā tulku un tulkotāju komanda ir gatava palīdzēt.

 

Mūsu sniegtie pakalpojumi ražošanas nozarei pieejami populārākajās Eiropas valodās, un tie ietver:

 
 • dažādu mārketinga materiālu drukātā un digitālā formātā (piemēram, pārdošanas materiāli, bukleti, produktu faktu lapas u. c.) tulkojumus;
 • instrukciju un aprīkojuma aprakstu tulkojumus;
 • gatavās produkcijas aprakstu un etiķešu tulkojumus;
 • tehnisko aprakstu un specifikāciju tulkojumus;
 • lietotāja rokasgrāmatu, izstrādājumu tehnisko pašu tulkojumus;
 • sinhrono vai secīgo tulkošanu dažādos pasākumos, tostarp konferencēs, semināros un biznesa tikšanās;
 • valodu mācības un specializētos semināros, kas uzlabos jūsu darbinieku svešvalodu un prezentēšanas prasmes;
 • asistenta pakalpojumus;
 • kā arī citus, jūsu vajadzībām atbilstošus pakalpojumus.
 

Sazinieties ar mums! Ar prieku uzklausīsim jūsu vajadzības, lai sagatavotu īpaši jums izstrādātu piedāvājumu.

Noskaidrot cenu / uzdot jautājumu

  (Pievienot dokumentu līdz 20 MB)

  X
  SAZINĀTIES