Uzņēmumiem

1477
 
Nodrošinām valodu mācības Latvijas uzņēmumiem, starptautiskām korporācijām, kā arī valsts un pašvaldību iestādēm. Organizējam kursus darbiniekiem ar dažādu zināšanu līmeni, kā arī piedāvājam intensīvās valodu mācības. Iegūtā pieredze un plašā pasniedzēju izvēle sniedz mums iespēju veikt jebkura apjoma un sarežģītības svešvalodu mācību projektus.
 
Uzziniet vairāk: valodumacibas.lv

Privātpersonām

1474
 
Svešvalodu kursi lieliem mērķiem! Apgūstiet svešvalodas ātri un efektīvi, piesakoties grupu valodu kursos, izvēloties privātas nodarbības vai arī mācoties attālināti. Praktiskas valodu zināšanas un lieliski pavadīts laiks aizraujošās nodarbībās!
 
Uzziniet vairāk: valodumacibas.lv

Bērniem un jauniešiem

1471
 
Īpaši izstrādātas svešvalodu mācību programmas ļauj bērniem un jauniešiem apgūt jaunas valodas ātri un ar aizrautību, kā arī nostiprina jau apgūto svešvalodu zināšanas. Mācīties ar mums ir jautri un noderīgi!
 
Uzziniet vairāk: valodumacibas.lv

Bērnu nometnes

1469
 
Mācību centra rīkotās nometnes bērniem un jauniešiem ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas. Nometņu programmas tiek pieskaņotas bērnu vecumam un ir licencētas.
 
Uzziniet vairāk: bernunometnes.lv

Vai Skrivanek nodrošina individuālās nodarbības?

Jā, Skrivanek piedāvājumā ir ne tikai grupu un individuālās nodarbības vairāk nekā 25 valodās, bet arī plašs piedāvājums bērniem un jauniešiem. Individuālās nodarbības bieži izvēlas korporatīvie klienti to efektivitātes dēļ. Par individuālajām nodarbībām lasiet vairāk: www.valodumacibas.lv

Kas ir FOCUS?

Focus ir svešvalodas zināšanu līmeņa pārbaudes tiešsaistes rīks, lai efektīvi un visaptverošā veidā pārbaudītu kandidāta svešvalodas prasmes. Testa rakstiskajā daļā ir iekļauta gramatikas, vārdu krājuma un izlasītā teksta izpratnes pārbaude. FOCUS rīkā tiek testēta arī runa un rakstītprasme, kas nodrošina vispusīgu un precīzu svešvalodu zināšanu gala vērtējumu. Šis rīks ir neatsverams palīgs personāla atlasē!

Kā noskaidrot savu svešvalodas zināšanu līmeni?

Mācību centrs Skrivanek piedāvā pārbaudīt savas angļu un vācu valodas zināšanas bez maksas. Valodu testi pieejami: www.valodumacibas.lv

Kas ir EFFECTO?

EFFECTO ir patentēta valodu mācību metode, kas izstrādāta Skrivanek valodu skolām visā pasaulē. Šī metode ir īpaša, jo ievērojami palielina valodu apguves efektivitāti. Plašāka informācija par šo metodi ir pieejama: www.valodumacibas.lv

Tirgū jau vairāk nekā 25 gadus!

 
Nodrošinām valodu mācības Latvijas klientiem un starptautiskām korporācijām, kā arī valsts un pašvaldību iestādēm.

25+

 
Valodu

5000+

 
Kursu apmeklētāju

200+

 
Uzņēmumu, kas izvēlējušies mūsu valodu mācību pakalpojumus

9

 
Licencētas programmas

Noskaidrot cenu / uzdot jautājumu

    (Pievienot dokumentu līdz 20 MB)

    X
    SAZINĀTIES