Scroll Top

AIZSKARTĀS MANTAS ĪPAŠNIEKS VAI AIZSKARTAIS MANTAS ĪPAŠNIEKS

1

Tiesas nolēmums pārsūdzēts daļā, kas skar tiesības rīkoties ar mantu kriminālprocesā aizskartajam mantas īpašniekam, kura mantai uzlikts arests. Vai – aizskartās mantas īpašniekam?

Minētā jēdziena skaidrojums atrodams Kriminālprocesa likumā. Tiesības uz īpašumu kriminālprocesā var tikt aizskartas gan personai, kurai ir tiesības uz aizstāvību, gan citām personām, kam nav statusa kriminālprocesā. Neiedziļinoties šī jēdziena iekļaušanas peripetijās, vienkārši atcerēsimies, ka aizskārums attiecināms uz īpašnieku, nevis mantu.

Tātad teiksim: tiesas nolēmums pārsūdzēts daļā, kas skar tiesības rīkoties ar mantu kriminālprocesā aizskartajam mantas īpašniekam, kura mantai uzlikts arests.
Skrivanek latviešu valodas padoms "Aizskartās mantas īpašnieks" vai "Aizskartais mantas īpašnieks"

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

 
Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.