Scroll Top

AJŪRVĒDA PRET ĀJURVĒDA

1

Vai ievērosim ajūrvēdas vai ājurvēdas principus?

Senās Indijas dziedniecības sistēmu, kurā izmanto dabas līdzekļus, ievēro noteiktus uztura un dzīvesveida principus, sauc par ājurvēdu. Vārds cēlies no sanskrita vārda „āyus” ar nozīmi ‘dzīve’ un „veda” – ‘(svētās) zināšanas’. Šī vārda rakstībā ir vērojamas svārstības, taču 2013. gadā Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija apstiprināja vārda „ājurvēda” rakstību.

Tātad dzīvē varam ievērot ājurvēdas principus, varam izmēģināt ājurvēdas ēdienu receptes utt.
Skrivanek Baltic valodas padoms "ajūrvēda" pret "ājurvēda"

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

 
Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.