BANERIS PRET BANNERIS

1

Vai pilsētā redzam banerus vai bannerus?

Vārda „baneris” pamatā ir angļu valodas vārds „banner”, kas atbilstoši tā izrunai oriģinālvalodā latviešu valodā ir rakstāms ar vienu „n” burtu, tātad pareizi ir „baneris”. Jāteic gan, ka šā vietā iesaka lietot vārdu „reklāmkarogs”, ja runa ir par reklāmu tīmeklī, kas parasti izveidota taisnstūra formā un uz kuras uzklikšķinot nonāk reklamētajā tīmekļvietnē, vai arī „reklāmplakāts”, ja runa ir par lielu plakātu ar uzdrukātu reklāmu, kas parasti nostiprināts ar stiepli vai auklu un izkārts cilvēkiem labi redzamā vietā, piemēram, pilsētas centrā, lielveikalā, dzelzceļa stacijā, lidostā u. c.

Tātad internetā varam uzklikšķināt uz banera jeb reklāmkaroga, pilsētā varam apskatīt krāšņus banerus jeb reklāmplakātus.
Skrivanek Baltic valodas padoms "Baneris" pret "Banneris"

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu.

  Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

  KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

  Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

  MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

  Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

  VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

  Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

  AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

  Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.

  Noskaidro cenu vai uzdod jautājumu

   (Pievienot dokumentu līdz 20 MB)


   X