Scroll Top

DERMATĪNS PRET DERMANTĪNS

1

Vai grāmatai apliksim dermatīna vai dermantīna vākus?

Dermatīns ir mākslīgā āda – blīvs audums, kas pārvilkts ar sintētisku materiālu. Vārds cēlies no grieķu vārda „dermatinos” ar nozīmi ‘ādas’. Bieži šo vārdu rakstām un izrunājam aplami, ar lieku „n” burtu vārda vidū: dermantīns. Lai gan latviešu valodā bieži sastopams savienojums „an”, piemēram, manta, rangs, tomēr šajā vārdā „n” ir lieks – to rāda arī rakstījums oriģinālvalodā.

Tātad grāmatām varam aplikt dermatīna vākus, varam valkāt dermatīna jakas utt.
Skrivanek Baltic valodas padoms "Dermatīns" pret "Dermantīns"

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

 
Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.