Scroll Top

DIPLOMS IZDOTS RĪGĀ 2024. GADA 11. JŪNIJĀ VAI DIPLOMS IZDOTS RĪGĀ, 2024. GADA 11. JŪNIJĀ

1

Kā būtu pareizi rakstīt diploma izdošanas vai sagatavošanas datumu un vietu? Diploms izdots Rīgā 2024. gada 11. jūnijā vai diploms izdots Rīgā, 2024. gada 11. jūnijā?

Vai kāda notikuma vieta un laiks ir jāatdala ar komatu? “Rīgā” ir apstāklis, kas apzīmē vietu (atbildot uz jautājumu – kur?), savukārt datums atbild uz jautājumu – kad? Tā kā abiem apstākļiem ir atšķirīgas nozīmes, tie ar komatu nav jāatdala. Savukārt, ja viens vai vairāki apstākļi būtu ar vienādu nozīmi, tos atdalītu ar komatu, piemēram, ceturtdien, 25. aprīlī plkst. 10.00.

Tātad: diploms izdots vai dokuments ir sagatavots Rīgā 2024. gada 11. jūnijā un diploms izdots vai dokuments ir sagatavots Latvijā, Rīgā 2024. gada 11. jūnijā.
Skrivanek valodas padoms: "Diploms izdots Rīgā 2024. gada 11. jūnijā" pret "Diploms izdots Rīgā, 2024. gada 11. jūnijā"

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

 
Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.