Scroll Top

DZĪVNIEKI, TAI SKAITĀ LAPSAS UN EŽI, IR SKAISTI PRET DZĪVNIEKI, TAI SKAITĀ, LAPSAS UN EŽI, IR SKAISTI

1

Vai iespraudums „tai skaitā” ar komatiem atdalāms no abām pusēm?

Vārdu savienojums „tai skaitā” norāda, ka iepriekš nosauktajā grupā vai kopumā, piemēram, dzīvnieki, iekļaujas un to papildus paskaidro turpmāk nosauktais, piemēram, lapsas un eži.

Šī papildinformācija aiz nosauktās grupas ir paskaidrojošo vārdu grupa, kuru ievada iespraudums un kura ir jāatdala no pārējā teikuma ar komatiem.

Pats iespraudums no šīs grupas ar komatu gan nav jāatdala.

Tātad rakstīsim šādi: dzīvnieki, tai skaitā lapsas un eži, ir skaisti.
Skrivanek Baltic valodas padoms "Dzīvnieki, tai skaitā lapsas un eži, ir skaisti" pret "Dzīvnieki, tai skaitā, lapsas un eži, ir skaisti"

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

 
Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.