Scroll Top

EIROPAS EKONOMIKAS ZONA VAI EIROPAS EKONOMISKĀ ZONA

1

Eiropas Ekonomikas zona tika izveidota 1994. gadā. Vai – Eiropas Ekonomiskā zona?

Lietvārds vai īpašības vārds, proti, ekonomika vai ekonomiska? Ekonomika – tautsaimniecība, tautsaimniecības nozare. Ekonomisks (-a) – tāds (-a), kas attiecas uz tautsaimniecību. No skolas laikiem atceramies, ka īpašības vārds konstrukcijā var būt vai nu apzīmētājs vai nominālais izteicējs. Šajā piemērā pareizi ir Eiropas Ekonomikas zona, jo analizējamais vārds neraksturo zonas veidu, lielumu, nesniedz vērtējumu (zona nav ekonomiska), bet gan nosauc jomu (ekonomika), kas uz šo vārdu (zona) attiecas.

Tātad teiksim, ka Eiropas Ekonomikas zona tika izveidota 1994. gadā.
Latviešu valodas padoms: Eiropas Ekonomiskā zona pret Eiropas Ekonomikas zona

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

 
Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.