HITS PRET HĪTS

1

Vai pa radio skan hiti vai hīti?

Populāru, daudz pieprasītu dziesmu vai skaņdarbu sauc par hitu. Par hitu dēvē arī to, kas ir ļoti pieprasīts modē, piemēram: „šā rudens hits ir krāsaini džemperi”. Vārdu „hits” esam aizguvuši no angļu valodas vārda „hit”, kas nozīmē ‘panākums’.

Savukārt hīts ir ātrumsacensības, piemēram, riteņbraukšanas, jāšanas vai rikšošanas ātrumsacensības īsā distancē. Šī vārda pamatā ir tādas pašas nozīmes angļu valodas vārds „heat”.

Tātad pa radio klausīsimies hitus un iesim skatīties, kā riteņbraucēji sacenšas hītā.
Skrivanek Baltic valodas padoms "hits" pret "hīts"

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu.

  Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

  KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

  Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

  MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

  Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

  VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

  Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

  AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

  Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.

  Noskaidro cenu vai uzdod jautājumu

   (Pievienot dokumentu līdz 20 MB)


   X