Scroll Top

K. BARONA IELA PRET KR. BARONA IELA

1

Vai ielas nosaukumā lietosim saīsinājumu K. vai Kr.?

Cilvēka pilna priekšvārda vietā mēdzam rakstīt tikai vārda iniciāli – vārda pirmo burtu. Ja vārds vai uzvārds sākas ar līdzskaņu burtkopu jeb digrafu „dz” vai „dž”, tad tradicionāli iniciālī ir pieņemts lietot atbilstošo burtkopu , piemēram, Dzintars – Dz., Džons – Dž. Kādreiz iniciālī tika rakstīti arī citi līdzskaņu burti (līdz pirmajam patskanim), piemēram, Fricis – Fr., Krišjānis – Kr. Tomēr mūsdienās ieteicams iniciālī atstāt tikai vārda pirmo burtu.

Tātad ielas nosaukumu rakstīsim K. Barona iela.

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

 
Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.