Scroll Top

KARAVĪRS PRET KAREIVIS

1

Vai karavīrs un kareivis ir viens un tas pats?

Karavīrs ir persona, kura atrodas bruņoto spēku dienestā, proti, ar jebkuru dienesta pakāpi – kareivis, seržants, leitnants utt. Savukārt kareivis ir pirmā (zemākā) dienesta pakāpe daudzu valstu armijās; arī karavīrs, kam ir šāda dienesta pakāpe.

Tātad visi, kuri dien bruņotajos spēkos, ir karavīri, bet tikai daļa no tiem dēvējami par kareivjiem, jo tiem piešķirta šāda dienesta pakāpe.

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

 
Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.