KARJERS PRET KARJERA

1

Vai ir grants karjera vai grants karjers?

Latviešu valodā vārds „karjera” nozīmē sekmīgu izvirzīšanos kādā nozarē vai darbavietā. Savukārt „karjers” ir derīgo izrakteņu atklātas ieguves vieta. Iespējams, sieviešu dzimtes lietojums sastopams tāpēc, ka karjers ir vieta, bedre, proti, saistās ar citiem līdzīgas nozīmes sieviešu dzimtes vārdiem, turklāt gan vārds „karjera”, gan „karjers” lokatīvā ir „karjerā” (sal. „grants ir karjerā” un „panākumi karjerā”).

Tātad teiksim: grants karjers.

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu.

  Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

  KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

  Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

  MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

  Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

  VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

  Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

  AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

  Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.

  Noskaidro cenu vai uzdod jautājumu

   (Pievienot dokumentu līdz 20 MB)


   X