Scroll Top

AUGSTA TEMPERATŪRA VAI KARSTA TEMPERATŪRA

1

Vasarā parasti ir karsta temperatūra. Vai arī – augsta temperatūra?

Vārds ‘temperatūra’ nozīmē sasilšanas pakāpi jeb fizikālu lielumu, ar ko raksturo termodinamiskas sistēmas līdzsvara stāvokli. Var būt zema, normāla, paaugstināta vai augsta temperatūra, sacietēšanas temperatūra, sasalšanas temperatūra, kušanas temperatūra, vārīšanās temperatūra, degšanas temperatūra, taču ne karsta temperatūra, jo pakāpe nevar būt karsta vai auksta.

Tātad teiksim: anticiklons atnāca ar augstu temperatūru, un Latvijā ieplūda karsts gaiss.
Latviešu valodas padoms, karsta vai augsta temperatūra?

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

 
Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.