KOMPONENTE PRET KOMPONENTS

1

Vai mākslas darbu veido komponentes vai komponenti?

Komponents ir sastāvdaļa; materiāla, priekšmeta, parādības, procesa u.tml. daļa, elements. Piemēram, viena mākslinieka darbos var būt vienojošais komponents – zilā krāsa; asins komponenti ir, piemēram, eritrocītu masa, asins plazma. Savukārt komponente ir fizikāla vai matemātiska lieluma sastāvdaļa – spēka komponente ir spēka sastāvdaļa, kas darbojas noteiktā interesējošā virzienā, piemēram, tā vēja pūsmas spēka daļa, kas darbojas pretī spēkratu kustībai; horizontālā virzienā mestam ķermenim var aprēķināt tā kustības ātruma horizontālo komponenti un vertikālo komponenti.

Tātad ir gleznas komponenti, istabas dizaina komponenti, laistīšanas sistēmas komponenti*.

*Kā esam minējuši iepriekš, kur iespējams, vārda „komponents”  vietā aicinām lietot latvisko vārdu „sastāvdaļa”.

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu.

  Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

  KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

  Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

  MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

  Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

  VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

  Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

  AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

  Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.

  Noskaidro cenu vai uzdod jautājumu

   (Pievienot dokumentu līdz 20 MB)


   X