Scroll Top

LEKT PRET LĒKT

1

Vai mums ir bail lekt vai lēkt ar izpletni?

Darbības vārda „lēkt” locīšana rada šaubas, jo vienkāršās tagadnes formās tajā rakstāms īsais patskanis „e”, proti, „es lecu”, „tu lec”, „saule lec” utt., savukārt pagātnes un nākotnes formās – garais patskanis „ē”: „es vakar lēcu no galda”, „tu rīt lēksi pāri solam”. Arī nenoteiksmē un daudzos atvasinājums rakstāms garais patskanis „ē”: „lēkt”, „lēciens”, „lēkšana”.

Tātad mums var būt bail lēkt ar izpletni.

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

 
Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.