Scroll Top

LĪMLENTE PRET LĪPLENTE

1

Kas ir līmlente un kas – līplente?

Lenti, kas no vienas puses pārklāta ar līmvielu, sauc par līmlenti. Caurspīdīgu līmlenti sarunvalodā mēdz saukt par skoču. Savukārt līplente ir lente, kurai vienā pusē ir smalki plastmasas āķīši un kuru pārī ar līdzīgi izstrādātu lenti izmanto detaļu sastiprināšanai – piemēram, apģērbam, apaviem, somām.

Tātad iepakojumu aizlīmēšanai izmantosim iepakošanas līmlenti, paklāju vai spoguļu piestiprināšanai varam izmantot divpusējo līmlenti. Līplentes aizdare savukārt var būt somai, līplenti var lietot kapuces piestiprināšanai.

Skrivanek Baltic valodas padoms "līmlente" pret "līplente"

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.