Scroll Top

MATI LŪST PRET MATI LŪZT

1

Vai sūdzamies par to, ka mati lūst vai lūzt?

Darbības vārda „lūzt” pareizrakstība bieži sagādā grūtības. Vienkāršās tagadnes 3. personas formās ir rakstāms līdzskanis „s”, nevis „z”: „viņš lūst”, „viņas lūst”. Šī darbības vārda formu rakstību var salīdzināt ar vārda „nirt” rakstību: ja „nirt” formā ir līdzskanis „s”, tad arī „lūzt” attiecīgajā formā rakstāms līdzskanis „s”, piemēram: „viņš nirst”, „viņš lūst”, „mēs nirstam”, „mēs lūstam”.

Tātad mati lūst.

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

 
Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.