Scroll Top

MĒSTULE PRET SPAMS PRET SUROGĀTPASTS

1

Vai mūsu e-pasta kastīti piesārņo mēstules, spams vai surogātpasts?

Elektroniskā pasta vēstuli, parasti nevēlamu, kas tiek izsūtīta masveidā ar mērķi reklamēt kādu preci vai pakalpojumu, latviešu sarunvalodā dēvē par spamu. Vārds aizgūts no angļu „spam”. Jau kopš 2003. gada latviešu valodā šādu vēstuļu apzīmēšanai pieņemts termins „surogātpasts”. Vārdi „surogātpasts” un „mēstule” ir sinonīmi, lai gan pēdējais tiek lietots krietni retāk.

Tātad e-pastā negribēti saņemam mēstules jeb surogātpastu.
Skrivanek Baltic valodas padoms "Mēstule" pret "Spams" pret "Surogātpasts"

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

 
Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.