Scroll Top

MOSTOS PRET MOŽOS

1

Vai es no rīta mostos vai možos prieka pilns?

Darbības vārds „mosties” ir 1. konjugācijas darbības vārds, kuram tagadnes celmu veido ar piedēkli „-st-”: „es mostos”, „tu mosties”, „viņš/viņa mostas”, „mēs mostamies”, „jūs mostaties”, „viņi/viņas mostas”. Forma „es možos”, iespējams, radusies izlokšņu iespaidā, kā arī kļūdaini veidojot formas pēc tādu darbības vārdu kā „iesnausties” („es iesnaužos”) vai „iekosties” („es iekožos”) parauga, taču literārajā valodā pareizā forma ir „es mostos”.

Tātad es no rīta mostos prieka pilns!

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.