Scroll Top

PIENA NEPANESĪBA VAI PIENA NEPANESAMĪBA

1

Kārlim bija govs piena nepanesība vai nepanesamība?

Nepanesība ir stāvoklis, kad organisms negatīvi reaģē uz (kā) iedarbību. Kārļa gadījumā – viņa organisms negatīvi reaģē uz govs piena iedarbību. Savukārt vārdam ‘nepanesams’ var būt šādi skaidrojumi – (1) tāds, kas ir tik nepatīkams, ka tā klātbūtni, saskarsmi ar to ir grūti vai neiespējami paciest (piemēram, nepanesams cilvēks); (2) tāds, kura iedarbība ir tik nelabvēlīga, ka to grūti vai neiespējami paciest (piemēram, nepanesama tveice); (3) tāds, kas ir tik spēcīgs, ka to grūti vai neiespējami pārvarēt (par fizisku vai psihisku stāvokli) (piemēram, nepanesamas sāpes).

Kārlim bija govs piena nepanesība, lai gan pirmdienu rītos viņam šķita, ka viņam ir arī jebkādas fiziskās slodzes nepanesamība — tik ļoti negribējās pēc brīvdienām doties uz agro treniņu.
Latviešu valodas padoms: "Piena nepanesība" pret "Piena nepanesamība"

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

 
Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.