Scroll Top

PLAŠSAZIŅAS LĪDZEKĻI PRET MASU MEDIJI

1

Vai televīzija un preses izdevumi ir plašsaziņas līdzekļi vai masu mediji?

Radio, televīzija, preses izdevumi, internets ir masu komunikācijas līdzekļi, kurus latviešu valodā dēvējam par plašsaziņas līdzekļiem.

Pēdējos gados līdzās plašsaziņas līdzekļu jēdzienam funkcionē arī vārds „mediji”, īpaši terminos: medijpratība, audiovizuālie mediji utt.

Vārdkopa „masu mediji” gan latviešu valodā nav ieteicama.

Tātad par jaunumiem pasaulē mēs uzzinām plašsaziņas līdzekļos, sociālajos plašsaziņas līdzekļos dalāmies ar mums aktuālo.
Skrivanek Baltic valodas padoms "Plašsaziņas līdzekļi" pret "Masu mediji"

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

 
Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.