Scroll Top

PLUS PRET PLUSS

1

Vai teiksim „viens pluss viens” vai „viens plus viens”?

Vārds „plus” ir apstākļa vārds – to lietojam matemātikā starp diviem skaitļiem, tos saskaitot, kā arī pozitīvu lielumu apzīmēšanai un pirms temperatūras apzīmējuma, norādot, ka temperatūra ir virs nulles, piemēram, „plus pieci grādi”. Savukārt „pluss” ir lietvārds – tā saucam saskaitīšanas zīmi un tā dēvējam arī kādu pozitīvo pusi vai priekšrocību, piemēram, „viņa pluss ir takta izjūta”.

Tātad mūsu pluss ir laba skaitītprasme: viens plus viens ir divi.
Skrivanek Baltic valodas padoms "Plus" pret "Pluss"

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

 
Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.