PRIVILEĢĒTS PRET PRIVILIĢĒTS

1

Vai tie, kam ir īpašas priekšrocības, ir privileģēti vai priviliģēti?

Latīņu valodā vārds „privilegium” nozīmē ‘likums, kas attiecas uz atsevišķu cilvēku’. No tā radies vārds „privilēģija” – īpaša izņēmuma tiesība, priekšrocība, ko piešķir atšķirībā no citiem līdzīgiem. Piešķirt kādam privilēģiju ir „privileģēt”. Šāda persona kļūst privileģēta.

Tātad tie, kam piešķirtas kādas īpašas tiesības vai priekšrocības, ir privileģēti – privileģētas amatpersonas, privileģēti dalībnieki.

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu.

  Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

  KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

  Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

  MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

  Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

  VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

  Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

  AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

  Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.

  Noskaidro cenu vai uzdod jautājumu

   (Pievienot dokumentu līdz 20 MB)


   X