Scroll Top

PROBIOTIKAS VAI PREBIOTIKAS

1

Kā būs pareizi?

Runājot par zarnu trakta veselību, bieži min terminus probiotikas, prebiotikas un pat postbiotikas. Probiotikas ir dzīvi mikroorganismi, kurus uzņemot pietiekamā daudzumā, tie sniedz labumu organismam. Tādi ir, piemēram, pienskābo baktēriju vai rauga sēnītes preparāti, ko pērkam aptiekā, kā arī baktērijas, kas atrodamas fermentētos produktos kā skābos kāpostos vai jogurtā.

Savukārt prebiotikas ir savienojumi, kas organismā nesagremojas, bet veicina cilvēkam labvēlīgo baktēriju vairošanos zarnās. Tie ir ogļhidrātiem līdzīgi savienojumi (fruktāni, oligosaharīdi, inulīni un citi), kas bagātīgi atrodami graudos, augļos un dārzeņos.

Tātad, lai uzturētu gremošanas trakta veselību, ēdīsim prebiotikām bagātos dārzeņus un stiprināsim mikrofloru ar probiotikām bagātu jogurtu.
Skrivanek latviešu valodas padoms "probiotikas" vai "prebiotikas"

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

 
Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.