Scroll Top

RAKSTĪT UZ DATORA PRET RAKSTĪT AR DATORU

1

Vai dokumentus rakstīsim ar datoru vai uz datora?

Teksts rokrakstā tiek rakstīts ar roku, teksts mašīnrakstā – ar rakstāmmašīnu, savukārt teksts datorrakstā tiek rakstīts ar datoru.

Konstrukcija „rakstīt uz datora” latviešu valodā, visticamāk, tik bieži lietota divēju iemeslu dēļ. Tā aizgūta no atbilstošās krievu valodas konstrukcijas „написать на компьютере”, turklāt liek apjukt arī teksta tapšanas process – rakstot ar pildspalvu, tā tiek ņemta rokā, nevis, piemēram, tiek spiesti taustiņi uz tās.

Tātad ar datoru rakstīsim dokumentus, ar datoru rakstīsim kursadarbus utt.
Skrivanek Baltic valodas padoms "rakstīt uz datora" pret "rakstīt ar datoru"

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

 
Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.