Scroll Top

SĀKT DARBU VAI UZSĀKT DARBU

1

Sasparojušies strādnieki beidzot uzsāka darbu vai sāka darbu?

Varbūt esat pamanījuši, ka rakstot mēs ļoti bieži mēdzam kaut ko uzsākt – “uzsākt jaunu darbu”, “uzsākt studijas”, tomēr vērts atcerēties, ka latviešu valodā tradicionāli ir sākums, iesākums, aizsākums un pasākums. Tikmēr kaimiņvalsts valodā sākt ir начать (“на” – latviski “uz”). “Uzsākt” ar gadiem ir manāmi izspiedis no lietošanas visus citus sākšanas vārdus.

Tāpēc atcerēsimies, ka joprojām varam sākt jaunu darbu vai studijas, iesākt dziesmu, pasākt kaut ko jēdzīgu, aizsākt tradīciju.
Skrivanek latviešu valodas padoms "sākt darbu" vai "uzsākt darbu"

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

 
Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.