Scroll Top

SENIORS PRET SENJORS

1

Vai deju svētkos uzstājas senioru vai senjoru kolektīvs?

Vārdu „seniors” lietojam kā sinonīmu vārdam „vecākais”, kā pretstatu vārdam „juniors”, piemēram, Jānis Mencis seniors un Jānis Mencis juniors. Otrajā nozīmē ar vārdu „seniors” apzīmējam gados vecākus cilvēkus vai vecumgrupu kopumā. Vārds cēlies no latīņu vārda „senior” ar nozīmi ‘vecāks; vecāks cilvēks’. Savukārt senjors zemēs, kur runā spāņu valodā, nozīmē ‘kungs’. Šī vārda cilme arī meklējama spāņu valodā – no vārda „señor”.

Tātad svētkos uzstāsies senioru kolektīvs.
Skrivanek Baltic valodas padoms "Seniors" pret "Senjors"

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

Please select a valid form
Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.