Scroll Top

SKUTERS PRET SKŪTERIS

1

Kur brauksim ar skuteru, un kur – ar skūteri?

Gan skuters, gan skūteris ir transporta līdzekļi, tikai vienu izmantosim ūdens, bet otru – sauszemes ceļiem. Skuters (angļu „scooter”, „scooter boat”) ir vienvietīga ātrgaitas sporta laiva ar plakanu dibenu un piekarināmu iekšdedzes motoru. Savukārt skūteris (angļu „scooter”) ir neliels mazlitrāžas motorollers. Par skūteri reizumis mēdz saukt arī skrejriteni – stūrējamu, ar kāju stumjamu braukšanas rīku ar plāksni vienas kājas novietošanai –, tomēr skaidrības labad skūteri un skrejriteni nevajadzētu jaukt.

Tātad pa upi varam braukt ar skuteru, pa ielu – ar skūteri.
Skrivanek Baltic valodas padoms "Skuters" pret "Skūteris"

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

 
Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.