Scroll Top

SLIMĪBA PRET SASLIMŠANA

1

Vai difterija ir slimība vai saslimšana?

Slimība (arī kaite, saslimums, slimums) ir stāvoklis. Var būt psihiskas slimības, bērnu slimības, infekcijas slimības, kas liek būt neveselam.

Saslimšana savukārt ir notikums – slimības dabūšana, nevis slimošana (ilgstoša darbība) vai slimība (stāvoklis). Sarunvalodā mēdz teikt „noķert slimību”, tas ir, inficēties ar vīrusu, iegūt to.

Tātad pēc saslimšanas ar kādu slimību drīz parādās slimības simptomi; saslimšanu ar gripu izraisa inficēšanās ar šīs slimības vīrusu; pret difteriju ir jāvakcinējas, lai novērstu saslimšanu ar šo slimību.

Skrivanek Baltic valodas padoms "slimība" pret "saslimšana"

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

 
Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.