Scroll Top

VALSTS PREZIDENTS

1

Vai svētkos uzrunu saka valsts prezidents vai Valsts prezidents?

Latviešu valodā amatu un profesiju nosaukumi nav rakstāmi ar lielo sākumburtu. Prezidenta amats ir sastopams visai bieži – daudzos uzņēmumos vadītājs tiek saukts par prezidentu, un arī šī amata nosaukums nav rakstāms ar lielo sākumburtu. Amats „Valsts prezidents” ir izņēmums – šajā vārdkopā vārds „valsts” rakstāms ar lielo sākumburtu, parādot īpašu pagodinājuma attieksmi.

Tātad svētkos klausīsimies Valsts prezidenta uzrunu.

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

 
Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.